350 Crossover Bowrider

kamaralı-lüks-tekne-bowrider-Formula-350CBR

Özellikler


HEMZEMİN GÜVERTE

Güvertenin zemini pruvadan pupaya dümdüz devam eder. Basamak inip çıkmak zorunda kalmamak her yere erişimi zahmetsiz kılar. Tüm noktalara  kolayca ulaşılır.


LİMİTSİZ OTURMA ALANI

Denize çıkarken kimleri bugün, kimleri yarın davet edeceğinizi düşünmeyin. Sınırsız denecek kadar fazla, şekil ve konumu değiştirilebilen çok fonksiyonlu oturma alanıyla Formula 350 Crossover Bowrider’da hep birlikte olmanın keyfine varın.


GENİŞ VE TAM BOY WC KABİNİ

WC Kabininde yer alan VacuFlush® klozet ve beraberindeki pumpout özellikli 140 Litke kapasiteli kirli su tankı standarttır. Kabin ayrıca makyaj masası, entegre lavabo, Corian® tezgah, duş, fan ve ahşap görünümlü  zemin kaplamasına sahiptir.


SANAL TUR - 350 CBR

Yeni Formula 350 CBR Outboard

- Gerçekten Göreceğiniz En 'Çok Yönlü' Tekne!

Crossover tekne satın alma hazırlığındaysanız, büyük bowrider teknelerde aradığınız herşeyi bir arada bulmanızın mümkün olmadığı söylenmiş olabilir. Ancak, 350 Crossover Bowrider lüks tekneler grubumuza katıldığına göre, istediğiniz herşeyi bir arada alabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Tekne dünyasındaki en iyi fikirlerin tek bir platformda birleştiğini hayal edin. İşte sizin için yaptığımız tam olarak budur. İstediğiniz herşey, şimdi üçlü dıştan takma motor opsiyonuyla da sunulan popüler Formula 350 Crossover Bowrider’da mevcuttur.

Genişletilmiş pruva ve kabin alanlarının dengeli birleşimi tüm gezileriniz için mükemmel seçimdir. Eşsiz Formula CBR tasarımı, düz güverte zemini dizaynından ödün vermeden, eğlenceyi pruva alanına da taşıyor.

350 CBR dıştan takma motorlu tekneler arasında, geniş arka güneşlenme alanı ve uzatılmış yüzme platformu ile sudaki eğlenceye en yakın olan tekne olarak öne çıkıyor. Tabii ki kuyruklu tip içten motor(sterndrive) imkanı da sunuyor.


GÜVERTE: OLMAK İSTEYECEĞİNİZ YER

Formula 240 Bowrider suda güzel vakit geçirmeniz için gereken her şeye sahip bir teknedir. Baş kısmında gizli plaj merdiveninden, arkada yer alan tam boy güneşlenme locasına, ekstra büyük yüzme platformu ve döner başlıklı su sporları ip bağlama noktasıyla 240 Bowrider bir Formula’dan bekleneni verirken zengin donanım paketiyle ve performansıyla yanından geçtiklerinin bakışlarını üstüne toplar.

Emniyetli iniş-biniş için gerekli tüm alanlarda Formula kaydırmaz yüzey uygulamaları yapılmıştır. Arkada sancak tarafa konumlandırılmış giriş koridorundan teknenize girdiğinizde modern ve akıcı hatlara sahip güvertede kesintisiz L şekilli oturma grubu, çift pozisyonlu kaptan koltuğu ve opsiyonel yiyecek-içecek barı sizi karşılar. Sudaki aktivitelere hakim olmanızı sağlayan arka güneşlenme minderi, akıllı sırt dayamasının konumu değiştirildiğinde tam boy çift kişilik geniş bir güneşlenme alanına dönüşebilmektedir.


KABİN

Geniş güverte, aile ve arkadaşlarınızla denizde geçireceğiniz bir gün boyunca ihtiyacınız olabilecek her şeyi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Takılıp çıkartılabilen orta masa, atıştırmalıklar yada oyun oynamak için kolayca kurulur. Paslanmaz çelik evyeli, Corian® tezgahlı, entegre çop kutusu ve 316L Paslanmaz çelik askı ve tutunma borusuna sahip wetbar seçeneği ile teknede geçireceğiniz keyifli zamanlarınızı bir üst seviyeye çekebilirsiniz. Formula 240 Bowrider’da arka bagajdan baş kısımdaki koltuk altlarına kadar tüm alanlar seyir halindeyken eşyalarınızı güvende tutmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Buna Igloo® buzluktan, orta geçişin hemen yanında zemine yerleşik su kayağı / wakeboard bölmesi de dahildir. Sancak tarafta oldukça geniş kilitlenebilir bir dolap, ön oturma grubu altındaki eşya bölmeleri ve 13 adet göz alıcı paslanmaz bardak tutucuyla seyirleriniz gün boyu rahat ve keyifli geçer.

Çok başarılı bir yapıya sahip güvertesi ve uyumlu bir çok eşya muhafaza alanıyla Formula 240 Bowrider uzun menzilli seyirleriniz için de idealdir. Denizlerde ne kadar süre geçiriseniz geçirin, 240 Bowrider siz ve misafirlerinizin seyir boyunca güvende olmasını sağlarken geçirilen zamanı keyifli ve eğlenceli bir hale getirir.


HAYAL ETMEKTEN FAZLASINI YAPIN

Deri kaplama parçaları ve sıra dışı şekliyle son derece şık kumanda konsoluna yerleştirilmiş paslanmaz çelik çerçeveli Livorsi® gösterge saatleri her şeyin kontrol altunda tutulmasını sağlar. Deri kaplamalı paslanmaz çelik, açısı ayarlanabilir dümen, ses ikazlı dijital derinlik göstergesi, Ritchie® pusula ve trim butonu üzerinde olan yan montajlı remote kontrol koluyla kumanda sizdeyken kendinizi son derece güvende hissedersiniz. Sürücüye motorla ilgili daha detaylı bilgi sunan SmartCraft™ gösterge sistemi, VHF telsiz anteni, Garmin® Echomap™ GPS navigasyon cihazı gibi sistemler opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Kenwood® AM/FM/CD stereo ses sistemi, 6 aylık ücretsiz Sirius™ Digital Uydu Yayını aboneliğiyle birlikte standarttır. Formula 240 Bowrider seçiminize göre 250HP’den 430HP’ye kadar tek Mercury MerCruiser, Volvo ya da Ilmor motorla sunulur.

240’ın iskele tarafında konumlandırılmış WC kompartımanına köşegen yapılı geniş kapıdan giriş yapılır. Şaşırtıcı genişlikteki bu kompartımanda portatif tuvalet ya da 38 litrelik kirli su tankına sahip opsiyonel porselen tuvalet bulunmaktadır.

İster Formula 240 Bowrider’ın kaptanı olun ister yolculardan biri, tekne tasarlanırken sürekli olarak siz ön planda tutuldunuz. Kumanda konsolunda olduğunuzda kaba denizlerde bile güvenle seyretmenizi sağlayacak tüm bilgiler kullanımınıza sunulur. Yolcuysanız seyir esnasında favori kanalınızı müzik sisteminden dinlemenin tadına varabilirsiniz. İster hareket halinde olun ister demirli, eğlenceli zaman geçireceğiniz kesindir.