Crossover Bowrider

Formula-330-CBR-950x400

330 Crossover Bowrider

Formula-350-CBR-950x400

350 Crossover Bowrider

Kabinli Bowrider Tekneler

Sizi Formula CBR’lara çeken nedir? Birçok kişi bu soruya ‘üstün işçilik’, ‘detaylara verilen önem’ ve ‘yüksek kaliteye sahip malzemelerin kullanılmış olması’ gibi cevaplar verecektir. Pekiyi, daha fazlasını istediğinizde? Daha fazlasını istediğinizde kendinizi bir kabinli bir Formula Crossover Bowrider’ın yanında bulursunuz.

Kabinli bowrider teknelerimiz size klasik bir bowrider’dan daha fazla esneklik sunar. Denizde eğlence dolu bir günün ardından geceye geçiş yaptığınız kabinlerde, crossover bowrider teknenizin gövdesini okşayan suların şıkırtı melodisini dinlerken huzur içinde uykuya dalabilirsiniz.  Lüks crossover bowrider teknelerimiz özellikle konfor ve keyfiniz düşünülerek tasarlanmıştır.

Kabinli bowrider modellerimizin her birinin son derece kişiselleştirilebilir olması, Formula’da rüyalarınızın crossover bowrider’ını tasarlayabileceğiniz anlamına gelir. Formula’da önemli olan sadece siz, seçimleriniz ve outboard crossover bowrider modellerimizin birinde yaşayacağınız sayısız değerli anlardır.

ÖZELLİKLER ve EKLENEBİLİR OPSİYONLAR

Bir Formula sahibi olduğunuzda hayatınızdaki en iyi teknenizi seçmiş olursunuz. İster yeni 330’u ister popüler 350 CBR’ı seçin, kabinli tekne imkanları sunan eşsiz tasarımlı bowrider teknelerimizde harika vakit geçirmeyi garanti altına aldınız demektir. Formula, çok yönlü ve akıllıca tasarlanmış olan şık, şık olduğu kadar pratik de olan teknelerinde sevdiğiniz tüm özellikleri bir arada sunuyor: Çift kişilik kaptan koltuğu, su tutmayan DriFast® süngerli, özel tasarım köşe oturma grupları, üst kalite ses ve görüntü sistemleri, içecek barları, dönüştürülebilir güneşlenme alanı ve suyla yaşamın tadını doruğa çıkaran geniş yüzme platformları. Kontrast yaratan dokular, entegre mavi LED ışıkındırma, koltuk kenarlarında bırakılan alcove alanlar cazibeyi artırırken Orijinal Corian® tezgahlar üzerinde parlayan üst kalite paslanmaz çelik malzemeler ve bardaklıklarla beraber tüm detaylar Formula’nın marin tasarımcıları ve powerboat üreticileri arasında en öndeki yerini pekiştirmektedir. 

Sunduğumuz grafik seçenekleri tasarımcı yönünüzü tam anlamıyla gösterebilmenizi sağlar.FormulaFlex™ ile grafiklerinizdeki ana ve aksan İmron renklerini zevkinize göre değiştirebilir; MyWay™ ile bunun da ötesine geçerek Pantone® renklerinden istediğinizi seçme özgürlüğüne sahip olursunuz. 

Güvertede ise kumanda konsolu, wetbar ve masanın göz alıcı jelkot renkleri göstergelerin yer aldığı şık likit-siyah panel ve her yerde kullanılmış olan üst sınıf Corian® yüzeylerle mükemmel bir uyum içindedir. FormulaFlex, döşemenizin ve içindeyi ana aksan parçalarıyla fitillerinin renklerini kişiselleştirmenize imkan tanır. Son teknoloji uygulamaları sayesinde çeşitli bölgelerde USB portları yer almakta olup Bluetooth bağlantı tüm modellerimizde standart olarak yer almaktadır. Büyüleyici mavi LED güverte aydınlatma paketi opsiyon olarak sunulmaktadır. Daha da fazla keyif almanız için, suyun içinde oturabilmek üzere geliştirilen konforlu deniz koltuğumuz su sporları yüzme platformu opsiyonuna dahil edilmiştir.

Formulaların kabinleri  mobilya renkleri, Corian® yüzeyler, zemin döşemesi ve dokumalar için opsiyonlar arasından yaptığınız seçimlerle kişisel tasarım yeteneğinizi yansıtırlar.  Kabinler için Ana Dekor Temaları’ndan birine karar verebileceğiniz gibi gibi tüm detaylar için onlarca seçenekle tamamen size özgü kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Herkese yönelik seri bir üretim yapmadığımız doğrudur. Biz sadece sizin için üretiyoruz. Formula teknenizin bir eşini daha bulabilmeniz pek olası değildir. Formula’nız ve siz eşsizsiniz. Formula teknenizi cazip kılan en önemli özelliklerden biri de budur.

FORMULA BOATS EN ÜST KALİTEYİ SUNAR

60 yılı aşkın süre önce kurulmuş olan Formula Boats bugün dıştan takma motorlarla bowrider tekne imal eden premier bir üretici olarak tanınmaktadır. Formula, yarım yüzyılı aşkın süredir beklentilerinde ötesinde yenilikçi tasarımlar geliştirmeye devam ederek rüyalarınızı gerçekleştirmektedir.

Formula’da herkes mükemmelliği öncelik edinmiştir. Bunu en iyi malzemelerin kusursuz bir işçilikle birleştirildiği crossower bowrider teknelerin detaylarına ve yüzeylerine baktığınızda rahatlıkla görürsünüz. Zira, her bir Formula, oluşturulmuş olağanüstü yüksek standartlara göre üretilir. 

Mükemmelliği sadece teknelerimizin kendisinden beklemeyiz. Bunu, kabinli bir Formula crossower bowridera sahip olduktan sonra size yıllar boyu sunacağımız hizmet kalitesi için kendimizden de bekleriz. Bilgili, ve güler yüzlü personelimiz tüm satış ve yetkili servis merkezlerimizde size daima yardıma hazırdır. 

Kabinli bir Formula crossover bowrider sahibi olduğunuzda gerek müşteri odaklı servisle ilişiğiniz olduğunda gerekse yeni Formula crossover bowrider teknenizle denizler açıldığınızda olsun başaka bir yerde elde edemeyeceğiniz bir deneyimi yaşamaya başlarsınız.

BİZİ ARAYIN

Dıştan takma motorlu bir bowrider tekne sahibi olmayı düşünüyorsanız kabinli bowrider teknelerimizin ötesinde bir şey bakmanıza gerek yoktur. Bir bowrider tekneden bekleyebileceğiniz her şeyi dıştan takma motorlu crossover bowrider teknelerimiz size sunmaktadır: Kalite, kusursuz işçilik, lüx, konfor, çok yönlülük ve müthiş bir performans. Bowrider teknelerimiz siz ona sahip olduğunuz sürece müşteri odaklı servis hizmetimizden destek görmeye devam edecektir.

Hayatınız boyunca unutmayacağınız harika anlar yaşamak üzere kabinli bir bowrider tekneyle denize açılmaya hazırsanız bizimle irtibata geçin ki bugünden yalnızca size özel olacak Formula’nızı hazırlamaya başlayalım. Rüyalarınızın Formula crossover bowriderını oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.