fbpx

FASᴲTech

Formula-FAST3tech-3821-950x400

FASᴲTech 382

Formula Boats'tan FASᴲTech® Serisi Tekneler

Denizler üzerinde fazla vakit geçirmiyor ve ara sıra denizle yakınlaşıyor olsanız bile kalp atışlarında atlama yaptıran offshore performans tekneleriyle karşılaşmışsınızdır. Yüksek performanslı sürat taknelerinden birinin içinde olmanın hayali adeta nefes kesici olsa da unutmamak gerekir ki bazı performans teknelerinin diğerlerine göre üstünlükleri vardır. Bulabileceğiniz en iyi performans teknelerinden olan Formula FAS3Tech® Serisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen alttaki satırları okumaya devam ediniz. 

60 yılı aşkın süredir yüksek performans tekneleri üreticisi olan Formula’nın sular üzerindeki en iyi performans teknelerini ürettiğini kısa sürede anlayacaksınız. En iyi performans teknelerinin üreticisi olarak tanınıyor olmamız sadece Formula teknelerinde görülen farklı bir deneyim yaşatıyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. 

Performans teknelerimiz yenilikçi tasarımlara sahip olup detaylara önem verilerek, titiz bir işçilikle üretilmektedirler. Uzaktan bile bakıldığında kolaylıkla anlaşılabileceği üzere, FAS3Tech® performans tekneleri üretiminde en iyi malzemeler seçilir. 

Formula Boats herkese yönelik tekne üretmez. Formula’da sadece size özel üretim yapılır. Bu sebeple  FAS3Tech® tekneleri ileri derecede özelleştirilebilen teknelerdir

FASᴲTECH® 'İNİZİN STANDART ÖZELLİKLERİ ve EKLENEBİLİR OPSİYONLAR

Sizin için özel üksek performanslı özel bir FAS3Tech® tekne üretildiğinde önemli olan siz ve seçimlerinizdir. Şöyle ki, son derece çekici dış grafik desenler ve renkler arasından seçim yapma özgürlüğüne sahip olursunuz. Farklı güçteki motor seçenekleri arasından seçim yapma imkanına sahip olursunuz. Kabinde klima, gelişmiş navigasyon cihazları, su altı ışıklandırmaları ve buna benzer bir dizi eklenebilir opsiyonlardan istediklerinize karar verebilirsiniz. Standart haliyle zaten oldukça iyi bir donanıma sahip olan offshore performans tekneniz yapacağınız seçimlerle tamamen zevkinize hitap edecek ve bir eşine sular üzerinde rastlamıyor olacaksınız. 

FormulaFlex programı kapsamında dış desen-grafikler tamamen özelleştirilebilmektedir ki bu tasarıma önem verenler için güzel bir haberdir. Formula MyWay programı kapsamında ise ana renklerin ötesine geçerek  renk pantonesinden adeta sonsuz seçenek önünüze konmaktadır. FAS3Tech® tekneniz tuttuğunuz takımın renklerinden oluşan bir kombinasyona mı sahip olsun isterdiniz veya çocuğunuzun gözlerinin renginde mi olması mı daha hoşunuza gider? MyWay size tüm bunları gerçekleştirebilme gücü veriyor.

FormulaFlex kişisel zevkinizi performans teknenizin her noktasında gösterebilme imkanı sunuyor. Deri döşemelerin rengini istediğiniz şekilde kombine edebiir, aksan renkleri ve fitil renk detaylarıyla özel tasarımınızı ortaya koyabilirsiniz. Elektronik göstegelerinizin yerlerine de kendiniz karar verebilirsiniz. MyWay kapsamında ise güvertede, kabinde ve teknik cihazlarda daha da da fazla seçim yapabilme özgürlüğünüz vardır.

BİZİ ARAYIN

Sular üzerinde bulabileceğiniz en iyi performans teknelerinden birine sahip olmaya hazır olduğunuzu hissediyorsanız bizi arayın. Aile işletmesi olan Formula Boats ve yine bir aile işletmesi olan Türkiye distriütörü Uting en iyi performans teknelerine ulaşacağınız adrestir. Seçimleriniz doğrultusunda  size özel yüksek performanslı FAS3Tech® teknenizi üretelim ve yıllar boyu aileniz ve arkadaşlarınızla yaşayacağınız unutulmaz anları biriktirmeye başlayın. 

Bir çok standart donanıma sahip olup ilaveler isteyebileceğiniz, özelleştirilebilir olmasından dolayı da çok sevdiğiniz FAS3Tech® teknenizi bir kez kullandıktan sonra sahibi olduğunuz mükemmel teknenin verdiği tarifsiz hissin bağımlısı olacaksınız. Zira FAS3Tech® tekneniz önem verdiğiniz ve sevdiğiniz insanlarla ister seyir halinde olun ister pontonda bağlı, daima hatırda kalacak serüvenler yaşamanızı sağlayacaktır.

FAS3Tech® serisi yüksek performans tekneleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bugünden bizi arayın.