40 Performance Cruiser

Offshore yat 40 PC lüks yatlar serisi

Özellikler

lüks motoryat modelleri Formula 40 PC


GÜVERTEDE ŞEZLONGLAR...
MOTORYAT MODELLERİ İÇİNDE EN KEYİFLİSİ

Şezlonglar döşeme renklerinizle uyum içindedir. Daima kuru kalmaları için özel su tutmaz DriFast® sünger kullanılmıştır. Güvertede kendilerine ait yeri olan şezlongların sırt kısmını maksimum keyif için farklı yüksekliklere ayarlamak mümkündür. Formula motoryat modelleri, en keyiflileri…

üst sınıf motoryat modelleri FORMULA Boats - Uting


ÜST SINIF KAMARA

Ultraleather™ deri oturma grubunun rengini, ona uyumlu olacak yastık kılıflarının kumaşını, perdeleri, ahşap görünümlü zemin döşemenin rengini hep siz seçersiniz. Masanızda mobilyalarınızda kullanılacak ahşabın ne olacağına siz karar verirsiniz. Büyüleyici güzellikteki kamarada tam donanımlı mutfağı, yatak odasında Sensus hafızalı sünger yatağı ve ferah duş-wc kabiniyle 40 PC içeride de size mükemmel yaşam ve dinlenme alanı sunuyor.

satılık motoryat modelleri Formula 40 PC


TEKNEDE BARBEKÜ KEYFİ

Barbekü yapabilmenin keyfi varken neden dışarıda yemeğe gidesiniz ki! Opsiyon olarak sunulan gaz kartuşlu, infared teknolojili, paslanmaz çelik tablalı mangalı kullanması çok kolaydır. İşiniz bittiğinde beraberinde gelen taşıma çantasında güvenle muhafaza edilir. Performance Cruiser motoryat modelleri çok kullanışlıdır.


SANAL TUR - 40 PC

Motoryat Modelleri Serisinde Çığır Açan Bir Tarz:

Formula 40 PC ile Yüksek Performanslı Lüx Seyirler

Formula’nın PC – Motoryat Modelleri Serisi içinde adeta devrim yaratan 40 Performance Cruiser her bir kıvrımıyla tam bir zerafet göstergesidir. Tasarımcı John Adams imzasını taşıyan bu lüks motoryat 47 ayak 7 inch – 12,98m’lik boya sahiptir(burun ve yüzme platformu dahil). 12 ayak 8 inch – 3,86m’lik eniyle kokpiti son derece rahattır. Sizin ve misafirlerinizin tüm eşyalarını rahatlıkla muhafaza edecek çok sayıda eşya bölmesine sahiptir. 40 PC’nin tasarımı ve özenli işçiliği, Formula’da simge haline gelmiş olan öne eğimli radar kemeri ve performans geleneğinin mirası olan derin V-yapı gövde ile ekstra değer kazanıyor.   .

Eğer aile tipi bir cruiser tekne arayışındaysanız nefes kesen ve her yönüyle çok kullanışlı olan 40 PC’yle karşılaştığınıza göre bu arayışınızın sona erdiğini söyleyebiliriz. Eşsiz güzellikte görünüme sahip bu aile tipi lüks motoryat size aileniz ve arkadaşlarınızla hayat boyu unutmayacağınız anlar yaşatırken tam da doktorların önerdiği gibi bol bol kahkahalar atılacak.


GÜVERTE: MUTLULUĞUN VE DOSTLUĞUN KONFORLU BULUŞMA NOKTASI

Denizlerde göreceğiniz onlarca ve yüzlerce 40 ayak motoryat modelleri arasından Formula’ları çekip alarak ayrı bir yere koyan çok sayıda neden vardır. Bunların içinde en göze çarpanı, o eşsiz güverte tasarımıdır. Akıllıca ve zevkle dizayn edilmiş, kullanışlı bir oturma düzenine sahip güverte, uzun seyahatlerde tüm yolcuların rahat etmesini sağlayacak bir karaktere sahiptirr.  Opsiyonel olarak sunulan masa grubu ilavesiyle arkada yer alan U-şekilli oturma bölümü teknedeki herkesin bir arada olmasına imkan vermektedir. Gerek atıştırmalıklar, gerekse güzel bir yemek için burada birlikte olmak, en güzel anları keyifle paylaşmak hayata mutluluk katmak demektir. Masaların aşağı indirilmesiyle üzerlerine gelen dolgu minderleri bu bölümü rahatça uzanıp güneşlenilecek King Size bir loca haline getirmektedir. Önde iskele tarafında yer alan koltukta üç kişi oturabilmekte veya burada bir kişi konforlu bir şekilde uzanabilmektedir. 

Akıllıca tasarlanmış unsurlardan biri de çift kişilik kaptan koltuğudur. Oturarak konforlu bir seyir sağlayan kaptan koltuğunun alt minderleri yukarıya ayrı ayrı katlanabilmekte, böylelikle ayakta dayanarak veya tabure gibi yüksekte oturarak da rahat seyir yapılabilmektedir.  Hassas ayarlanmış ergonomik yapı göstergelerin ve tüm cihazların rahat izlenmesini sağlarken tüm kumandalara optimum şekilde erişim sağlar. Geniş kaptan koltuğu sayesinde 12 kişi teknede konforlu oturma imkanına sahip olur. 14 adet bardaklığın yanı sıra eğlencenize renk katacak çok sayıda aksesuar herkesin kolay erişebileceği noktalardadır.

Güvertedeki U-şekilli oturma grubunun tam karşısında şık görünümüyle dikkati çeken entegre wetbar yer almaktadır. Standart olarak Corian® tezgaha sahip olan wetbar entegre evyesiyle ve buzdolabıyla veya buzdolabının yerine istenebilecek olan buz yapıcısıyla içecek ve atıştırmalıkları hazırlamak için her an kolayca erişiminizin olduğu merkezi bir noktadadır.


ŞIK MOTORYAT - BÜYÜLEYİCİ KUMANDA KONSOLU

Kumanda konsoluna geçtiğinizde şık görünüme sahip krom çerçeveli arka aydınlatmalı Livorsi® marka göstergelerin ne kadar uyumlu ve rahat görünür bir biçimde panele yerleştirilmiş olduğu hemen dikkatinizi çeker. Aile ile seyir yapmaya yönelik 40 ayak boyundaki bu Performance Cruiserda aralarında renkli ekranlı dokunmatik Raymarine Axiom Pro 12s GPS navigasyon cihazının da bulunduğu son model kontrol cihazları kullanılmış olsa da konsola seçiminiz doğrultusunda ilave cihazlar taktırabilmeniz mümkündür.


FORMULA 40 PERFORMANCE CRUISER'DA TÜM EŞYALARA BOLCA YER VAR

PC motoryat modelleri serisindeki 40 Performance Cruiser size çok şık hazırlanmış bolca eşya saklama yeri sunar. Böylelikle uzun seyirlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyaları saklamak ve onlara istendiğinde kolayca erişebilmek mümkün olur. İskele tarafında önde yer alan kultuğun ve arkadaki U-şekilli oturma grubunun altları tamamen eşya koyma bölümleridir. Güneşlenme locasının altında yer alan ve güneşlenme platformu tarafından ulaşılan geniş bagaj kısmı ise kullanılmadığı durumlarda masaların konacağı özel bir kısma sahip olup ilave olarak dört adet usturmaçayı muhafaza edebilmektedir. 40 PC’nin baktınız her yerinde başka bir cruiser teknede göremeyeceğiniz kadar çok eşya koyma alanı bulabilirsiniz. 

40 ayak, diğer bir deyişle 12 metrelik bir motoryat arayışındaysanız alacağınız teknenin ne kadar eşya saklama alanına sahip olduğuna bakmanız önemlidir. Eşyalarınız için kıstlı alana sahip olmak eğlenceden kısmak anlamına gelir. Siz ve misafirlerinizin rahat etmeleri ve dilediklerince eğlenmeleri için yanların istedikleri tüm eşyaları alabilmeleri gerekir. 40 PC sizi düşünerek rahatça tüm istediklerinizi yanınıza almanıza imkan sağlar. Tüm eşyalarınızı kolaylıkla sığdırabiliyor olmanız sizi ve misafirlerinizi şaşırtacak ve herkesi çok rahat ettirecektir.


40 AYAK LÜKS MOTORYAT: GÜNEŞLENME KEYFİ VE FAZLASI

Güneşte keyfince uzanmak için üst güvertede yürme yolunun her iki tarafında birer şezlong bulunur. Bu Şezlonglar seyir halinde de yerlerinde kalabilecek şekilde yapılmışlardır ve tüm dış etmenlere dayanıklıdırlar. İçlerindeki özel DriFast® süngerler sayesinde suyu bünyelerinde tutmaz, daima kuru kalırlar. Baş kısmını çevreleyen paslanmaz çelik koruma parmaklığı ekstra güvenli bir ortam sağlarken içeceklerinizi yerleştireceğiniz bardaklıklar yattığınız yerden uzandığınızda kolayca erişilecek mesafededir. Üst güverteye çıkmak çok rahattır. Gövdeye entegre edilmiş geniş basamakların üzeri Formula’nın özelliklerinden biri olan elmas desen kaydırmaz yüzeye sahiptir. Ortadan geçişli ön cama çıkarken bir parlaklık borusu tutunmanıza yardımcı olacaktır.


40 AYAK FORMULA PERFORMANS CRUISER: EĞLENCESİ BOL

Formula’nın Performance Cruiser motoryat modelleri serisi aileniz ve arkadaşlarınızla saatlerce eğlenmeniz ve harika vakit geçirmeniz için geniş imkanlara sahiptir. Örneğin 40 PC motoryatınızda yukarı aşağı hareket edip su içine indirilebilen yüzme platformundan yararlanmak isteyebilirsiniz. Hidrolik bir sistemle çalışan platformu kumanda konsolunda ve platformun hemen yanı başında bulunan butonlarla kumanda edebilirsiniz. Yüzme platformuna yerleştireceğiniz jetski veya botunuzu kolaylıkla suya indirip sudan çıkarabileceğiniz gibi platformun sudaki seviyesini keyfinizce ayarlayıp üzerinde suda olmanın tadına varabilirsiniz.

Misafirleriniz deniz aracı ve deniz oyuncaklarıyla vakit  geçirmek istemediğinde onları eğlendirmek için 40 PC size bol imkan sunar. Çok kullanışlı ve geniş yapısıyla aklınızdan geçeni hemen uygulayabilirsiniz. Soğuk bir içecek mi ikram etmek istersiniz? Wetbar emrinizdedir. Birşeyler atıştırmak ve ardından oyun mu oynamak istersiniz yoksa gerçek bir yemek ziyafeti için güzel bir sofra mı kurmak? Masalar kolaylıkla yerlerine takılıp çıkarılabilmektedir. TV’de film izlemek, dans partisi yapmak, ortamı güneşlenme-uzanma alanlarına dönüştürmek, yüzmek… imkanlar çok. O an ne isterseniz onu yaparsınız. Formula 40 Performance Cruiser her şeyi fazlasıyla yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Çoğu kişi de sadece ufuklara bakmak ve manzarayı izlemek, bazen de ellerinde bir kitapla vakit geçirmek suretiyle mutlu olmaktadır. Ama yaşları ne olursa olsun, aile tipi bir motoryat olan Formula 40 Performance Cruiser her zaman herkesi mutlu etmek ve denizi doyasıya yaşamak için her şeye sahiptir. Hayatınızı kolaylaştıran işte budur.


KAMARA: GECE VE GÜNDÜZ, HER ZAMAN ÇOK RAHAT

Geniş kamarada tavan yüksekliği tam 206cm’dir. Son derece ferah olan kamaraya ortada yer alan akrilik malzemeden yapılmış şık bir sürgülü kapıdan girilmektedir. Rahat bir yerleşime sahip kamarada 6 yetişkin geceleme imkanına sahiptir. 2 kişi tekne sahibine ait öndeki özel bölümde, 2 kişi ortada yer alan salon kısmında, 2 kişi de arkadaki dinlenme alanında konforlu bir şekilde uyuyabilir. 40 PC’nin kabininde Blu Ray DVD çalarlı ön kısımda 24″(61 ekran) bir HD LED/LCD TV ve salon kısmında 32″ (81 ekran) bir HD LED/LCD TV bulunur.  iPod/MP3 çalma özellikli, AM/FM radyolu, Bluetooth’lu Clarion müzik sistemi 200W’lık bir anfiyle güçlendirilmiştir. 6.5″lik dört hoparlöre destek olan 100W’lık ilave bir Woofer temiz bir ses dinlemenizi sağlar. 

Öndeki tekne sahibine ayrılmış olan kamarada sağı ve solu boşluk olan geniş bir yatak yer almaktadır. Yatağın altında eşyalarınız için çekmeceler bulunur. sağ da ve solda bulunan elbise dolaplarının kapaklarını açtığınızda iç aydınlatma lambaları otomatik devreye girer. 

WC kabininin içi geniş ve rahattır. Corian® yüzeyli paslanmaz çelik lavabo entegre edilmiş, altı dolap olan bir tezgahı vardır. Duş bölümüne akrilik bir kapıdan girilir. Duş bölümünde Corian yüzeye sahip entegre bir oturma kısmı da bulunur. 

Geniş bir yapıya sahip arka kabindeki dinlenme alanının koltukları Ultraleather deri kaplamalıdır. Oturma grubunu ortasına bir masa konabilmektedir. Masa seçimini sizin yaptığınız ahşap desenlerden birine sahiptir. Masayı alt seviyeye indirip üzerine dolgu minderini yerleştirdiğinizde oturma grubu iki kiinin rahatlıkl geceleyeceği bir yatağa dönüşmektedir. bU alandaki eşya koyma dolabının iç kısmı sedir ağacı kaplamaya sahiptir. Bu bölümü gece rahat uyumak veya gündüz üstünüzü değiştirmek için kullandığınızda perdeyle salondan ayırabilirsiniz. 

Formula 40 PC’nin kullanışlı kamarası bu aile tipi motoryatı arkadaşlar ve aileyle bir kaç günlük gezi için  ideal kılmaktadır. İster bir müzik festivaline gitmek ister bir fuara katılmak veya egzotik ortamları keşfetmek için seyre çıkın, yiyecek-içecek ve yakıtınızı aldıysanız başka şey düşünmenize gerek yok. Ne otel rezervasyonu yapmanıza gerek var ne de şık bir restoranda yer ayırmanıza. Motoryat modelleri serisinin adeta yıldızı olan 40 PC’de her şey var. Formulanızın göz kamaştırıcı şıklığı ve konforu sayesinde başka yerde olmak istemeyeceksiniz.


MUTFAK: HARİKALAR YARATMAYA BAŞLAYIN

Lüks mutfağınızın güzelliğini ve kullanışlılığını artıran çok unsur var. Tezgah malzemesi Corian®’dır. İçine çöp kutusu entegre edilmiştir. Evye 316 kalite paslanmaz çeliktir. Tezgah altında donduruculu buzdolabı mevcuttur. Çekmeceler kırlangıç kuyruğu tipi sağlam birleşim yerlerine sahip olup stoperli raylara sahiptir. Mikrodalga ızgaralı fırın yanında kahve makineniz de satandart ürünlerdendir. Ayrıca Seramik tencere gibi ilave aksesuarlarla mutfağınıza zenginlik katılmıştır. 

Mutfak mobilyalarınızın renk ve desen seçimi size bırakılmaktadır. Sipariş esnasında sunulan örneklerden bakarak dokulu açık-ceviz(Open-Grain Walnut), dokulu yıkanmış ahşap(Open-Grain Driftwood), düz parlak wenge (high-gloss wenge) veya düz parlak bej-kül (high-gloss Ash) arasından zevkinize göre seçilebilir. Yeterli mobilya desen ve renkleri ,dokulu açık-ceviz(Open-Grain Walnut), dokulu yıkanmış ahşap(Open-Grain Driftwood), düz parlak wenge (high-gloss wenge) veya düz parlak bej-kül (high-gloss Ash) arasından zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. En üst kaliteye sahip malzemelerin kullanıldığı Formulanızda mutfakta çalışmak bir zevktir. Titiz üretim ve montaj işçiliğinin farkı gözleri adeta okşamaktadır. Dolaplarda bolca yer vardır. Tezgah altındaki dolapların kapağı açıldığında otomatik dolap içi aydınlatma devreye girer. 

Mutfağın tam karşısında sancak tarafta U-şekilli, Ultraleather™ deri kaplamalı bir oturma grubu, bir masa ve iki tabure yer almaktadır. Hazırlananları yemek için ve kullanılanları çabucak kaldırmak için bu bölüm çok kullanışlıdır.

Bırakın yemek yapmayı, sadece atıştıracak bir şeyler hazırlamak için bile mutfakların sıkışık olduğunu düşünüyorsanız, 40 Performance Cruiser’in mutfağında bir kez bulunmanızı tavsye ederiz. Emin olun fikriniz değişecektir. Çok iyi donatılmış, kullanışlı şekilde tasarlanmış, sık görünüme sahip, rahat çalışılan bu mutfak tam şeflere ve hatta size yardımcı olacak ve artık büyümüş olan yardımcı şeflere göre!

Hayatınızda en değer verdiğiniz kişiye denizler üzerinde romantik bir akşam yemeği sürprizi hazırlamak isterseniz, sihrin başlangıç noktası 40 PC’nin harikalar yaratan mutfağıdır.


FORMULA MOTORYAT MODELLERİ - SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ!

Formula’nın Performance Cruiser motoryat modelleri serisinin tamamı gibi 40 PC’de ileri derece özelleştirilebilmektedir. Formula bu yüzden herkese yönelik tekne üretimi yapmaz. Bir Formula tamamen size göre, sizin için üretlir. Sizin için üretmek demek Formula’nızın tamamen kişisel tercihleriniz doğrultusunda zevkinizi yansıtması demektir; hayal ettiğiniz, size özel eşsiz teknenize sahip olmak demektir. Tam istediğiniz gibi bir tekneye sahip olmak daha keyifli anlar geçirmenizi sağlayacak, aileniz ve arkadaşlarınızla denizler üzerinde hayat boyu unutmayacağınız harika anlar yaşatacaktır. 

FormulaFlex programı sayesinde teknenizin dış deseninden desenlerleki renklere, koltuk derilerinden içindeki fitil gibi detaylara, zemin, mobilya hatta perde ve yastık kılıflarına kadar bir çok özelliği seçmeniz mümkündür. Formulanız tamamen sizin seçiminize göre yapılır. 

Formulanızı özelleştirmek ve hayalinizdeki 40 PC motoryatınıza kavuşmak için yaptığınız seçimler ne olursa olsun, detaylara dikkat ederek titizlikle çalışılacağını ve sonunda harika bir işçilik göreceğinize sizi temin ederiz. Formula flex programı ve neler yapılabileceği konusunda daha fazla bilgi almak için bizleri aramakta lütfen tereddüt etmeyiniz. Tüm sorularınız yanıt vererek size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!