310 Sun Sport

Sürat Teknesi Formula 310SS

Özellikler

Sürat teknesi 310SS Formula


GÜVERTEDE PARTİ

Formula’nın 310 SS sürat teknesi sınıfının en iyisi! Öyle ki, kokpit alanı parti yapılabilecek büyüklüktedir. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla her durumda iyi vakit geçirmeniz için her şey düşünülmüştür. Teknenizin renklerine uyarlanmış, çift yükseklik ayarlı, Corian® yüzeyli, paslanmaz bardak tutuculara sahip şık masanın iki parçalı yapılmış olması alanı daha da iyi kullanmanızı sağlarken parti rahatlıkla devam edebilir…

Kamaralı sürat teknesi Formula 310SS


ÇOK ŞIK VE KONFORLU KAMARA

Mobilya, döşemelikler ve diğer tüm dekoratif parçaları zevkinize göre sizin seçmiş olduğunuz kamaraya girenlerin ilk yapacakları göz alıcı güzelliği seyretmek ve ayrıntıları keşfetmek olacaktır. Paslanmaz çelik yüzeyli 12-220V buzdolabı, Microwave, Corian® tezgah içine entegre edilmiş evye ve çöp kutusuna sahip mini mutfak yanında elbiselerinizi asıp eşyalarınızı koyabileceğiniz bir dolap da bulunur.

lüks sürat teknesi kumanda konsolu 310SS FormulaÜST GÜVERTEYE RAHAT ERİŞİM

Formula 310 Sunsport teknenizde ayaklarınız her zaman sağlam basar. Gövdeye entegre geniş ve güven verici basamakları 316L paslanmaz çelikten yapılmış trabzan tamamlerken ister demirlemiş olun ister yanaşma halindeyken tatlı bir telaş içinde, iniş ve çıkışlarınız daima kolay ve güvenli olacaktır.

310 Sun Sport - Sportif, Şık, Dinamik Sürat Teknesi ve Ötesi !

Formula denince ilk akla gelen yüksek performans, şıklık ve  konfor olmaktadır. Çok daha fazlasını bulabileceğiniz Formula Sun Sport 310 sürat teknesi, tüm özellikleriyle Sun Sport ailesinin saf kan temsilcilerindendir. 9,5 metrelik boyu ve 3 metreye yaklaşan eniyle denizler üstünde aileniz ve kalabalık arkadaş gruplarıyla harika vakit geçirmenizi sağlar.  310 Sun Sport, 22 derecelik derin V yapı gövdesiyle her türlü denizde son derece akıcı ve rahat ve güvenli bir sürüş sağlar.


AKILLICA TASARLANMIŞ " 310 SUN SPORT " LÜKS SÜRAT TEKNESİ

Çift kişilik kaptan koltuğunda siz ve sevdiğiniz oturma minderini yukarı pozisyona alarak yüksekte oturabilirsiniz. Rahat bir şekilde, tamamen ayakta durabilir, dilerseniz konforlu bir şekilde oturarak seyre devam edebilirsiniz. Önünüzdeki kumanda konsolunda likit siyah panele yerleşik krom çerçeveli, aydınlatmalı Livorsi® göstergeler, Ritchie® pusula, dokunmatik ekranlı Raymarine® eS78 GPS chartplotter navigasyon cihazı, ses ikazlı derinlik göstergesi, cihazlara ait su geçirmez switch panelleri ve diğer ayrıntılarla her şey kontrolünüz altında olur. 310 SS sürat teknesi her türlü seyirde konforlu bir kumanda sağlayan, deri kaplı sportif paslanmaz çelik, açısı ayarlanabilir direksiyona sahiptir.

Kumanda konsolundaki bir diğer panelle ses sisteminin tüm ayarlarını yapabilirsiniz. Yüksek kalitede ve güçlü çıkış veren Clarion AM/FM radyolu, iPod/ MP4 çalarlı ses sistemi, denizde geçireceğiniz harika anlarınıza doping etkisi verecek özelliktedir. Marin özellikli paslanmaz çelik ızgaralı dekoratif 6,5″ altı adet hoparlör ve 400W gücünde bir anfi, emin olun beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Denizdeyken kontrollere kolay erişmeniz için diğer bir su geçirmez ses kontrol paneli de 310 Sun Sport’un arkasına yerleştirilmiştir. FORMULA’da teknolojiden her şekilde azami şekilde faydalanırsınız. Bluetooth standart olarak tüm modellerde mevcuttur. Mobil cihazlarınızdaki en sevdiğiniz parçaları ses sisteminden keyifle dinleyebilirsiniz. Eğlencenin bitmemesi ve mobil cihazların daima yanınızda olması için Sun Sport 310 sürat teknesi size baştan aşağı bir çok noktada çift çıkışlı USB şarj noktası sunar. Daha fazla konfor ve emniyet için Formula’lar standart olarak radyo frekanslı uzaktan kumanda ile gelir. Bu kumandayla güverte ve yüzme platformunu aydınlatan mavi/beyaz LED lambaları giriş ve çıkışlarınızda kolayca kapatıp açabilirsiniz.

Güverte alanında gövdeye entegre edilmiş kaydırmaz yüzeyli geniş basamaklar ve 316 kalite paslanmaz çelik trabzan, üst güverteye hızlı, rahat ve güvenli inip çıkabilmenizi sağlar. Cam sisteminin üstündeki çerçeve çoğu tekne üreticilerinde olduğu gibi alüminyum değil, ilk günkü şıklığını her zaman muhafaza edecek ve sağlamlık katacak şekilde, koç boynuzları, el tutamakları ve diğer tüm aksesuarlar gibi 316 kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır.


EN İYİ MALZEME - ÜSTÜN MÜHENDİSLİK - İTİNALI ÜRETİM

İskele tarafında yer alan koltuğun altındaki eşya muhafaza bölümü oldukça derin olup dalış tüpü ve benzeri malzemeleriniz için kullanışlı bir alan sunar. Arkadaki güneşlenme alanı altında iki usturmaça ve bolca malzeme konabilecek geniş bir bagaj vardır. Sancak tarafındaki kilitlenebilir bölüm küçük ve büyük çok sayıda eşyayı ortada bırakmadan muhafaza etmenizi ve aynı zamanda onlara çok kolay da erişebilmenizi sağlar.  310 SS sürat teknesinde tüm koltuklar yüksek dayanıma sahip özel vinil deri kaplamalı olup üzerlerine ayrıca lekelenme ve kirlenmeye karşı özel Pre-Fixx® uygulaması yapılmıştır. Dikişlerde uzun ömürlü ve solmaz Tenara® iplik kullanılmıştır. Koltukların içlerinde ahşap malzemeye hiç bir şekilde yer verilmemiştir. Koltukların iskeletleri marin kullanıma yönelik rotocast Poliüretan panellerden imal edilmiştir. Bu sentetik malzeme su tutmayacağı gibi küflenme ve çürüme gibi olumsuzluklar da göstermeyecektir. Aynı şekilde, koltuk içlerindeki Dri-Fast® süngerler suyu olduğu gibi dışarı verdiklerinden her zaman kuru kalırlar.

FORMULA 310 Sun Sport sürat teknesi, sudaki aktivitelera hakim olan bir arka koltuğa sahiptir. Bu koltuğun arkalıkları yatırıldığında çok geniş ve rahat bir güneşlenme alanı elde edilir. Arkada yer alan duş, tuzu üzerinizden atmanızı sağlar. Serinleme ihtiyacı doğduğunda Corian® yüzyli tezgaha, entegre bir evyeye, çöp kutusuna ve Igloo buzluğa veya seçiminize göre paslanmaz çelik ön panelli çekmece tipi ikinci buzdolabına sahip olan wetbar size tüm imkanlarını sunacaktır. Standart olarak gelen 316L kalite paslanmaz çelikten yapılmış Su sporları ip bağlantı noktası denizde aktif olmayı sevenler için her an hazırdır.


KONFORLU KAMARA ve RAHAT WC KABİNİ

U-düzen koltuklara sahip olan ferah kabin, özel parlak masif ahşap masasıyla gece ve gündüz hoş ve rahat bir ortamda yemek yeme imkanı sunar. Masa aşağı indirildiğinde üzerine gelen dolgu minderleriyle oturma grubu konforlu bir yatağa dönüşür. Kamaranın iç dekoru tamamen sizin seçiminiz doğrultusunda yapılır ve kişisel zevkinizi yansıtır. Dört farklı ana dekor temasından birine karar verebileceğniz gibi kartelalar ve örneklerden yararlanarak  döşemelik kumaşlar, Ultraleather™ koltuk derisi, perdeler, yastık yüzleri ve yatak örtüsü gibi tüm detaylar için istediğiniz gibi değişiklik yapabilmeniz mümkündür.

310 SS herhangi bir kamaralı sürat teknesi değildir. rahatlığınız için tüm detaylar düşünülmüştür. Dekoru size özel olan kabinde Corian tezgahlı, evyeli, entegre çöp kutulu mini mutfak bölümünüz ve buz dolabı standart olarak mevcuttur. Tüm pencere ve heçlerde sinek teli bulunduğu gibi, Sun Sport 310 teknenizde deniz havasının teniniz üzerinden süzülmeye devam etmesi için standart olarak sinek telli iç kapı da bulunmaktadır.

Yekpare WC kompartımanında VacuFlush tuvalet, Corian® tezgah içine entegre edilmiş lavabo, ayna, eşya konabilecek raflar ve dolap bulunur. Ahşap görünümlü zemin kaplama için üç faklı seçenek sunulmaktadır. Pumpout özellikli 136 litrelik kirli su tankı mevcuttur. Istek üzerine duş ilave edilebilmektedir.


RÜYA TEKNENİZİ TASARLAYIN

Formula 310 SS kamaralı lüks sürat teknesi, tüm Sun Sport serisi gibi ileri derecede özelleştirme imkanı sunmaktadır. Farklı güçlerdeki Mercury-Mercruiser, Volvo veya Imron motorlarla eşsiz bir performans deneyimi yaşatacaktır. Dış grafik deseninin şeklinden renklerine, zevkinize göre yapacağınız seçimle Formula’nız sizi ifade edecektir. Güvertede ve kabinde döşemelik deri ve kumaşların renk ve desenine, gölgeliklerin rengine, zemin kaplamasına, mobilya tipve rengine, perdeliklere, yastık kılıflarına, Corian® tezgah rengine hep siz karar verirsiniz. Formula’nız ve siz özelsiniz. Rüyalarınızı süsleyen böylesi özel ve son derece şık bir tekneye sahip olmak için daha fazla beklemeyin ve hayatınızın unutulmaz anlarını yaşayacağınız Formula 310 Sun Sport’unuza kavuşmak için bizi bugünden arayın.