Super Sport

Formula-370-SS-950x400

370 Super Sport

Formula-400-SS-950x400

400 Super Sport

Üstün Performanslı Lüks Tekne Serisi

Bir Formula Super Sport sahibi olduğunuzda hayatınızdaki en iyi lüks tekneyi seçmiş olursunuz. Super Sport serisiyle denizlerde harika vakit geçireceğiniz garantidir. Formula, çok yönlü ve akıllıca tasarlanmış olan Super Sport lüks tekne serisiyle sizi denizciliği farklı bir boyutta yaşamaya davet ediyor. Son derece şık, şık olduğu kadar da pratik Super Sport serisinde sevdiğiniz tüm özellikler bir arada sunuluyor: Çift kişilik kaptan koltuğu, özel tasarım köşe oturma grupları, buzdolabı ve evye barındıran wetbar, üst kalite ses ve görüntü sistemleri, dönüştürülebilir güneşlenme alanı ve suyla yaşamın tadını doruğa çıkaran geniş yüzme platformları… Kontrast yaratan dokular, entegre mavi LED ışıklandırma, koltuk kenarlarında özel eşyaların bırakıldığı alcove alanlar kokpit içerisinde ilk olarak göze çarpan ayrıntılardır. Kokpitin cazibesini üst seviyeye çıkaran orijinal Corian® tezgahlar, üzerlerinde parlayan üst kalite paslanmaz çelik malzeme ve bardaklıklar ve göz kamaştırıcı bir güzellik ortaya koyan diğer tüm detaylar Formula’nın marin tasarımcıları ve powerboat üreticileri arasında en öndeki yerini sağlamlaştırmaktadır. 

Sunduğumuz grafik seçenekleri tasarımcı yönünüzü tam anlamıyla gösterebilmenizi sağlar.FormulaFlex™ ile grafiklerinizdeki ana ve aksan Imron renklerini zevkinize göre değiştirebilir; MyWay™ ile bunun da ötesine geçerek Pantone® renklerinden istediğinizi seçme özgürlüğüne sahip olursunuz.

SUPER SPORT - Akıllıca Tasarlanmış, Zarif ve Güçlü

Formula Super Sport lüks tekne serisi, rafine zevki olan denizcilere hitap eden dekorasyon ve tasarım ayrıntılarına sahiptir. Kumanda konsolunda, wetbarda ve masalarda kullanılan son derece hoş jelkot renkleri göstergelerin yer aldığı şık likit-siyah panelle ve her yerde kullanılmış olan üst sınıf Corian® yüzeylerle mükemmel bir uyum içindedir. FormulaFlex, koltuklarınızın ana ton ve dokusunu, içindeki aksan parçalarını ve döşeme içinde yerleşik fitillerin renklerini kişiselleştirmenize imkan tanır. Son teknoloji uygulamaları sayesinde çeşitli noktalarda çift çıkışlı USB şarj portları yer alır. Bu sayede mobil cihazlarınızı kolayca şarj olurken el altında olmaları sağlanır. Tüm modellerde standart olan Bluetooth bağlantıyla cihazlarınızdaki sevilen parçaları müzik sisteminden dinlemenin keyfine varırsınız. Güvertenin beyaz ve mavi renklerde ışık veren LED aydınatma sistemi standarttır. Opsiyonlar arasında sunulan mavi LED aydınlatma paketi seçildiğinde ise bardaklıkların içleri de dahil olmak üzere bir çok noktada ilave LEDlerle kendinizi gerçekten büyüleyici bir ortam içinde bulursunuz.

Formula’ların kamaraları  mobilya renkleri, Corian® yüzeyler, zemin döşemesi ve dokumalar için opsiyonlar arasından yaptığınız seçimlerle kişisel tasarım yeteneğinizi yansıtırlar.  Kabin iç dekoru için ana dekor temalarından birine karar verebileceğiniz gibi gibi tüm detaylar için onlarca seçenekle tamamen size özgü kombinasyonunuzu da oluşturabilirsiniz.

Herkese yönelik seri bir üretim yapmadığımız doğrudur. Biz sadece sizin için üretiyoruz. Formula teknenizin bir eşini daha bulabilmeniz pek olası değildir. Formula’nız ve siz eşsizsiniz. Formula teknenizi cazip kılan en önemli özelliklerden biri de budur.

Super Sport lüks tekne serisi, en iyiyi arayanların tercihidir. Yukarıdaki modellere tıklayarak modelleri yakından inceleybilirsiniz.