45 Yacht

45-Yacht
Play Video

45 YACHT: Lüks Yeniden Tanımlandı!

Övgüye değer özellikleriyle 45 Yacht, tasarımcı John Adams’ın eseri olan çok seçkin bir yattır: Üretim teknolojisinde ulaşılan son durumun getirdiği avantajlarla üretilmektedir. Her yönden kusursuz bir işçilik örneğidir. Her santimetre karesiyle lükslüğünü farkettirir. Detaylara varıncaya kadar yalnızca en iyi ve özel malzemenin kullanıldığını görürsünüz. Öyle ki, Formula, 45 Yacht modeliyle lüksü adeta yeniden tanımlamaktadır.

Burun uzantısıyla 48 feet, net 45 feet (14,68 / 13,72 m) gelen ve 13 feet ene sahip (4,24 m) 45 Yacht suda gördüğünüz başka teknelere benzemez. 45 Yacht, mükemmelliğin ince zevklerle, üstünlüğün özgünlükle buluştuğu noktadır!
İstediğiniz rotaya yönelin! Lüks spor yatlarımızla size her yer yakın gelecektir…

45 Yacht’ı diğerlerinden ayıran özelliklerden biri de size eşsiz duygular yaşatacak harika manzaralar için coupe tarzı şık hardtop tavanında elektrikli sunroof’a sahip olmasıdır. Aynı güzellikte görüntü için ön cam tasarımına önem verilmiştir. Ön ve yanda görüşe engel cam çerçevesi görmezsiniz. Bu tasarım endüstride ilk olarak Formula tarafından kullanılmış olup gözlerinizi ayıramayacağınız manzaralar sunmaktadır.