270 Bowrider

270FEATURE

Özellikler

Lüks Bowrider BR270 - Formula_ tekne


DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR KOLTUKLAR

Lüks Bowrider 270 BR, amaca göre dönüşüme izin veren çok iyi bir koltuk tasarımına sahiptir. Hem çift kişilik kaptan koltuğu hem de yanındaki ön koltuğun sırt dayamaları öne veya arkaya yön değiştirerek ortamı en rahat ve verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

BR270 - Formula-tekne lüks bowrider


LÜKS BOWRIDER TEKNELERDE
FONKSİYONEL ÖN OTURMA GRUBU

Bow olarak adlandırılan ön bölümdeki koltuklar modüler yapıları sayesinde ihtiyacınıza uyum sağlar. Hareketli kolçaklar ve çıkarılabilir tabanlar çok pratiktir ve herkesin rahat etmesini sağlar. Dolgu minderleri ilavesiyle harika bir dinlence alanı elde edilir.

Lüks Bowrider BR270 - Formula Efsanesi


HER TARAFTA EŞYA SAKLAMA ALANI

270 Bowrider’da nereye baksanız eşyanızı saklayabilecek bölümler bulursunuz. Zemin altı, bagaj bölümü ve koltuk altları yanınıza tüm gerekli eşyaları almanızı sağlarken ortalığın ferah kalmasına izin verir. Ankastre çöp kutusu ve özel entegre buzluk sayesinde her şey yerli yerinde. Siz eğlenerek günün tadına varın!

Formula Boats Yeni Nesil 270 Lüks Bowrider 'ı Sunar

Bir çok harika özelliğe sahip lüks bowrider 270 BR ile Formula deneyiminize başlamak kuşkusuz çok yerinde bir karardır. Büyük Formula modellerinin gövde tasarımına ve avantajlarına sahip 270 Bowrider, ailelere uygun yapısı ve donanımıyla herkesi memnun edecek bir teknedir. Formula’nın tasarımcısı John Adams, 8.23m boy ve 2.59m ene sahip, burnu açık 270 Bowrider’ı  Formula geleneklerine bağlı kalarak, 22°’lik su kesim açısına göre dizayn etmiştir. Nefes kesici detaylara sahip kokpitinden tasarımı yenilenen kumanda paneline ve genişletilmiş arka güneşlenme alanına kadar,  270 Bowrider, gittiğiniz her noktaya neşe ve eğlenceyi beraberinizde götürmek için yeniden dizayn edilmiştir.

Güverteye ayak bastığınız andan itibaren buranın olunması gerekli bir yer olduğu hissini alırsınız. Bağlı kalıp hiç açılmasanız bile her şeye yetecek geniş alana sahip olması, küçük-büyük tüm eşyalara yer sunmakta çok esnek olması ve diğer avantajlarıyla 270 Bowrider harika vakit geçirmek için bire bir.

Ancak, güverteye bir kez geçtikten sonrada yerinizde kalmak istemeyeceksiniz. Seçenek olarak sunulan, son teknolojiye sahip farklı kuvvetteki motorlarla suyu yararken farklı tarzda konforlu bir sürüşün tadına varırsınız.


LÜKS BOWRIDER - KULLANIŞLI VE GENİŞ GÜVERTE

İnce detaylara sahip, yönleri değiştirilebilen, koltuklar çok konforlu olup aileniz ve arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmenizi sağlar. Güverteyi arka kısımda çevreleyen koltukların canlı renk kombinasyonu, dönüş açıları ve detaylı dikişleri döşemenin tüm güzelliğini ortaya çıkarır. Kaplamalara sahip yüzeyler yeni kokpit tasarımının artistik çizgilerini oluşturmaktadır.

Yerleri iyi düşünülmüş 14 adet paslanmaz çelik bardaklık kolay erişim noktalarındadır. Koltukların sırt dayanakları kolaylıkla öne ve arkaya çevrilebilmektedir. Böylelikle hem su sporu yapanları izlemek hem de karşılıklı oturmak daha keyifli hale gelir. İskele tarafı oturma alanı akıcı hatlarla arka oturma grubuyla birleşip L şeklinde konforlu bir oturma alanı yaratır.

Sancak tarafta ise kaptan koltuğunun sırt dayamasının öne alınabilmesiyle güverte alanının daha etkin şekilde kullanılması sağlanır. Arka güneşlenme alanının eni arttırılmış olup tek hareketle yönleri değiştirilebilen sırt dayamalarına sahiptir. Böylelikle hem demirliyken hem de hareket halinde istediğiniz yönde oturmanız sağlanır. Burnu açık olan tekne, baş oturma grubu, rahat dolgu yastıkları, katlanabilir kolçakları, bardak tutucuları ve paslanmaz plaj merdiveniyle her türlü aktivite için geniş bir kullanım alanı sunar.

Emniyetli iniş-biniş için gerekli tüm alanlarda Formula kaydırmaz yüzey uygulamaları yapılmıştır. Arkada sancak tarafa konumlandırılmış giriş koridorundan teknenize girdiğinizde modern ve akıcı hatlara sahip güvertede kesintisiz L şekilli oturma grubu, çift pozisyonlu kaptan koltuğu ve opsiyonel yiyecek-içecek barı sizi karşılar. Sudaki aktivitelere hakim olmanızı sağlayan arka güneşlenme minderi, akıllı sırt dayamasının konumu değiştirildiğinde tam boy çift kişilik geniş bir güneşlenme alanına dönüşebilmektedir.


ŞIK TEKNE - ŞIK KUMANDA KONSOLU

Yeniden tasarlanmış olan kumanda konsolu tüm dikkati üzerine çekecek güzelliğe sahiptir. Akıcı hatlarıyla ve dikkatle işlenmiş çift dikişli zengin deri kaplamasıyla kumanda konsolu, fonksiyonelliğin ve şıklığın mükemmel bir kombinasyonudur. Tasarımcı John Adams imzasını taşıyan parlak zeminli gösterge paneli ve üzerindeki krom kenarlıklı göstergelerin her iki yanında mükemmel şekilde konumlandırılmış kumanda butonları yer alır. Etkileyici bir görüntüye sahip deri kaplı, parlak paslanmaz çelik direksiyon simidi, güvenilirliğini kanıtlamış Ritchie® pusula ve ses ikazlı dijital derinlik göstergesiyle her şey kontrolünüz altında. SmartTow ve SmartCraft™ özellikli Mercury® DTS dijital gaz-vites kollu remote kontrol, VHF telsiz, Garmin® GPS renkli chartplotter-navigasyon sistemi gibi donanımlar opsiyonel olarak sunulmaktadır. Akıllı telefon yuvası yanındaki  iPod ™ / MP3 bağlantı noktası ve 12V enerji çıkışıyla daha fazla eğlence elinizin altında.

İki kişiye oturma, ayakta durma veya yüksek pozisyonda oturma imkanı sağlayan, mükemmel ergonomiye sahip çiftli kaptan koltuğundayken hiç bir şey gözünüzden kaçmaz. Formula 270 Bowrider’ın çift kişilk kaptan koltuğunun pozisyon değiştirebilen sırt dayamasıyla arkaya veya öne doğru oturabilirsiniz.

Formula 270 Bowrider’ın güvertesinde olmak başka hiç bir yerde olmaya benzemez. Teknenizin güvenli seyri ve misafirlerinizin keyfli anları için her şey elinizin altında ve parmaklarınızın ucundadır. Kullanımınıza sunulan son teknolojiye sahip onca cihaz sayesinde direksiyon arkasındayken güvende ve rahat hissedersiniz.


FORMULA 270 LÜKS BOWRIDER DAHA FAZLA EĞLENCE SUNAR

Teknenizdeki yaşam keyfini üst seviyede tutmak isterseniz, entegre lavaboya sahip Corian® tezgahlı, kesme tahtalı ve bambu tezgah uzantılı, tasarımı yenilenen wetbar’ı seçenekleriniz arasına almayı düşünebilirsiniz. İlave üç adet bardaklık, üçlü içecek tutucu ve tezgah altı Igloo® buzluk veya buzluk yerine paslanmaz çelik buzdolabı seçeneği olan bu opsiyonla eğlenirken serinlemek çok kolay. Corian® yüzeyli güverte masası, atıştırmalıklar veya oyun için daima hazırdır ve kullanmadığınız zaman motor kompartımanında kendisine ayrılmış özel bölümde kolaylıkla muhafaza edilir. İskele taraftaki torpido gözü içinde bulunan Clarion® AM / FM / MP3 stereo müzik sistemi, iPod / MP3 bağlantısı, USB bağlantı noktası ve 12V priz ile tekneniz tam bir eğlence merkezidir. Güverteye yerleşik 4 adet 6,5″ marin hoparlörün, her biri etkileyici krom ızgaralarla kendisini göstermektedir. İskele taraftaki geniş fiberglas kapıdan WC kompartımanına rahatça girilebilmektedir. Bu kompartıman içinde portatif tuvalet bulunur. Yan panellerinde eşya rafları yer alır. Dilerseniz 49 litrelik kirli su tankına sahip porselen klozet, entegre lavabolu tezgah ve tuvalet masası opsiyonu ilave edilebilmektedir.


EŞYA KOYMAK İÇİN BOL ALAN

“Eşya Alanı” 270 BR’deki anahtar kelimelerden biridir. Arkada güneşlenme minderi altında tam genişliğe sahip bagaj kısmından  güvertedeki ankastre buzluk  ve çöp kutusu bölmelerine kadar her şeyin bir yeri vardır ve her yere kolayca erişilebilir. İlave olarak arka, sancak tarafı ve  kaptan koltuğu ile ön kısımdaki koltukların altınında yer alan eşya saklama alanlarını sayabiliriz. Bu sayede ortalık dağınık kalmayacağı gibi seyirleriniz de daha güvenli hale gelecektir. Zeminde yer alan su-kayağı ve wakeboard muhafaza alanıyla kumanda konsolu altındaki kilitlenebilir bölüm büyük eşyalarınızı kolayca alabilir.

Bu kadar saklama alanıyla Formula 270 Bowrider eşyalarınızı her seyrinizde güvende tutar; Aileniz ve arkadaşlarınız denizde geçirecekleri günü doyasıya yaşayıp dilediklerince eğlenmek için istedikleri eşyaları rahatça yanlarında getirebilirler. 

Formula için önemli olan değerli müşterileri ve onların deniz sever dostlarının mümkün olduğunca eğlenmeleri ve iyi vakit geçirmeleridir. Çok sayıda eşya saklama bölümü bulundurmasıyla Formula 270 Lüks Bowrider herkesin eğlenmesi için gerekecek eşyalar için kolay erişilebilir yer sunarak uzun süre hafızalardan silinmeyecek anılar yaşamanızı sağlar. Grubunuzdakiler ister güneşlenmeye ve denize girmeye, ister su kayağı veya wakeboard yapmaya meraklı olsun, 270 bowrider’ınızda tüm bunları ve diğer eşyaları koyabileceğiniz yeterli miktarda yeriniz vardır.


MOTOR SEÇENEKLERİ

Seçiminize göre 300 ila 480 beygir arasındaki MerCruiser® ,Volvo Penta® veya Ilmor® motorların birinden gücünü alacak olan 270 Bowrider,  strese yer vermeden sudaki zamanınızı eğlenceye dönüştürmek üzere mükemmelleştirilmiştir. Bowrider, diğer bir deyişle burnu açık tekne serisindeki 270 BR, fonksiyonel baş oturma grubundan, genişletilmiş entegre yüzme platformuna kadar her şeyiyle eşsiz bir Formula deneyimi sunar. Denizde eğlenceli bir gün için sevdiklerinizi Formula 270 Bowrider’da bir araya getirin!


NEDEN FORMULA BOATS?

Marin endüstrisindeki altmış yılı aşkın tecrübesiyle Formula, sahip olduğu ileri mühendislik teknolojisi, benzersiz tasarımları ve ve teknelerinin nefes kesen performansıyla ün yapmıştır. Formula’da herkes yaptığı işlerde %10 mükemmelliği hedefler. Bir aile şirketi olan ve yönetimini de ailenin üstlendiği Formula’da hakim olan bu anlayış diğerlerinin yaptığından farklı olan teknelerin tasarlanıp üretilmesini sağlar.

Formula size 270 BR gibi bir tekneyi vererek bir lüks bowrider tekneden fazlasını satar. Size hayatınız boyu sürecek bir tecrübe satar. Distribütörler ve servis noktaları aracılığı ile size müşter odaklı servis hizmeti sunar.Bu da her an için bir sorunuz olup desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda birinin olması anlamına gelir.

Formula herkes için üretim yapmaz. Formula sadece sizin için üretim yapar. Size aileniz ve arkadaşlarınızla hayatınız boyunca unutmayacağınız anları yaşama imkanı sunar. Formula her şeyin sadece en iyisini kullanır. Siz de daha azıyla yetinmeyin. Size özel üretilmiş bir lüks bowrider sahibi olarak en iyi deneyimi yaşamak istiyorsanız Formula Boats’ı seçin. Sizi 270 Bowrider gibi eşsiz güzellikteki bir tekne sahip olmaya, Formula farkını yaşamakta olan ve her gün genişleyen bir ailenin bireyi olmaya çağırıyoruz. 270 Bowrider hakkında daha fazla bilgi almak için bugünden bizi arayın.