Sun Sport

Formula-270-SS-950x400

270 Sun Sport

Formula-310-SS-950x400

310 Sun Sport

Formula-350-SS-950x400

350 Sun Sport

Spor Teknelerin En İyisi

Suda gördüğünüz gezi teknelerinin hepsi birbirinden farklıdır. Bunu aklınızdan çıkartmadan, en iyi spor tekneyi satın almakta ısrarcı olmalısınız. Formula en iyisidir!

Formula tekneler en iyi malzemelerle, tüm detaylar incelikle düşünülerek üretilmiştir. Bir Formula Sport Cruiser sahibi olduğunuzda, suda geçirdiğiniz her günün bir diğerinden farklı olacağından emin olabilirsiniz. Yaşam tarzınızın da sizin kadar eşsiz olduğunu bildiğimiz için, size uygun, nefes kesen Sun Sport serisini yarattık.

Formula, kişiliğinizi ve tercihlerinizi yansıtabilmeniz için zevkinize göre tamamen özelleştirilebilir şekilde üretim yapmaktadır.

ÖZELLİKLER ve EKLENEBİLİR OPSİYONLAR

Bir Formula sahibi olduğunuzda hayatınızdaki en iyi teknenizi seçmiş olursunuz. Formula Boats çift kişilik kaptan koltuğu, su tutmayan DriFast® süngerli, USB bağlantı noktalarına sahip özel tasarım köşe oturma grupları, üst kalite eğlence sistemleri, içecek barları, dönüştürülebilir güneşlenme minderleri, suyla yaşamın tadını doruğa çıkaran geniş yüzme platformları gibi çok seveceğiniz özellikleri kullanımınıza sunar. Tüm bu özellikler, kullanımı kolay tasarımlarla, çok yönlü hizmet verebilecek şekilde, ustaca entegre edilirken, estetik görünüm ön planda tutulmuştur.

Orijinal Corian® tezgahlar üzerinde parlayan üst kalite paslanmaz malzemeler ve bardaklıklar göz alırken, kontrast doku, entegre mavi LED ışıklandırma dayanılmaz bir cazibe ortaya çıkarır. Bu gibi detaylar Formula’nın gerek marin tasarım dünyasında gerekse üst sınıf bowrider tekneler arasında en öndeki yerini pekiştirmektedir.

Sunduğumuz grafik seçenekleriyle yapacağınız kombinasyonlar, tasarımcılığınıza daha da güçlü bir yan katar. FormulaFlex™ ile grafiklerinizdeki ana ve aksan İmron renklerini zevkinize göre değiştirebilir; MyWay™ ile tüm döşeme detaylarını değiştirme imkanına sahip olduğunuz gibi adeta sonsuz Pantone® renklerinden zevkinize göre seçebilirsiniz. Formulanızın arabanızla aynı renklerde olmasını mı istiyorsunuz? Sevgilinizin gözlerini yada takımınızın renklerini taşımasını mı tercih edersiniz? FormulaFlex MyWay ile kendi teknenizin tasarımcısı olabilirsiniz.

Çarpıcı tasarıma sahip kumanda bölümünün likit siyah gösterge paneli, yiyecek içecek barı ve masanın jelkot renkleri, güvertede görülen üst sınıf Corian yüzeylerle mükemmel bir uyum içindedir. FormulaFlex, döşemelerinizin renklerini baz alarak yan grafiklerdeki aksan ve şerit renklerini kişiselleştirmenize imkan tanır. Son teknoloji uygulamaları sayesinde çeşitli bölgelerde USB portları ve Bluetooth bağlantı tüm modellerimizde standart olarak sunulmaktadır. Büyüleyici mavi LED güverte aydınlatma paketi 29 feet ve üstü tüm modellerimizde opsiyon olarak sunulmaktadır. Ve suyun içinde oturabilmeniz için geliştirilen geniş ve rahat deniz koltuğumuz su sporları yüzme platformu opsiyonuna dahil edilmiştir.

Kaptan ve yolcu koltuk arkalıklarının kolaylıkla öne ve arkaya çevrilerek ayarlanabilmesi hem su sporları esnasında arkanın izlenmesine, hem de grup sohbeti esnasında dairesel oturuma olanak tanımaktadır. Bu özellikler 2015 baharında tanıtılan yeni nesil 290BR ve 310BR güvertelerinde bulunan, kesintisiz dönüşlü köşe oturma grubu planında standarttır.

Biz herkes için üretim yapmıyoruz; biz sizin için üretiyoruz. Formula’nızın bir eşini bulmanız pek olası değildir. Formula’nız ve siz, özelsiniz. Formula teknenizi cazip kılan en önemli özellik budur.

FORMULA BOATS EN ÜST KALİTEYİ SUNAR

60 Yılı aşkın süre önce kapılarımızı açtığımızdan beri, Formula Boats’la ilişiği olan herkes mükemmelliği öncelik edinmiştir. Bu bağlılık bugün de devam etmektedir.
Sadece en yüksek kaliteli ürünleri, detaylı montaj ve bitişlerle birleştirirek size özel bowrider tekneler üretiriz. Suya çıktığınızda Formula’nız kendinizi lüks içinde hissetmenizi sağlar.

Formula Bowrider’ınıza ilk bindiğiniz andan itibaren, başka bir markanın size veremeyeceği bir tecrübeyi yaşamaya başlayacak; sevdiklerinizle yaşadığınız tüm anıları, Formula’dan başka bir teknede yaşamış olmak istemeyeceksiniz.

BİZİ ARAYIN

En iyi kabinli spor tekneyi arıyorsanız, Formula’da bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü biz teknelerimizi tasarlarken malzeme olarak rüyalarınızı kullanırız. Üstün bir işçilikle ileri derece kişiselleştirebilme imkanı sunan Formula  Dünyada sadece sizin sahip olacağınız eşsiz teknenizi sunmaya hazır. Denizde aileniz ve arkadaşlarınızla yıllar boyu sürecek unutulmaz bir serüvenin kaptanlığına hazırsanız bizimle iletişime geçme vaktiniz gelmiş demektir. Daha fazla bilgi için şimdi bizi arayın