290 Bowrider

290BR-Formula_tekne

Özellikler

tekne fiyatları Formula BR 290


BOWRiDER MODELLERİ ÇOK KULLANIŞLI:

Güverteye çok şık bir şekilde entegre edilmiş olan tek kanat bir kapı vardır. Bowrider modelleri öyle mükemmel bir tasarıma sahiptir ki, bu kapının varlığı belli bile değildir. Kapıyı açtığıızda son derece ferah, kullanışlı ve geniş WC kabini karşınıza çıkar. İçeride pumpout özellikli 85 litrelik kirli su tankına sahip bir seramik klozet, Corian yüzeyli tezgah içine entegre edilmiş bir lavabo, ahşap görünümlü zemin döşemesi ve Karbon monoksit dedektörü bulunur.

bowrider modelleri BR290 - formula-tekne-bowrider-cocuklar


BURUN / BOW KISMINDA FONSİYONELLİK

Burun / Bow tarafındaki koltuklar modüler bir yapıya sahiptir. Kolçakları yukarı kaldırılabilen koltukların alt minderleri yerinden çıkarılabilir. Teknenin renklerine uyumlu hale getirilmiş masa Corian yüzeye sahiptir ve iki farklı yüksekliğe ayarlanabilmektedir. Yüksek konumdaki masayla atıştırmalıklar ve oyun için tercih edilen mekan dolgu minderleri ilavesiyle mükemmel bir güneşlenme alanına dönüştürülebilmektedir.

bovrider modeller BR290 - aile gezi teknesiGENİŞ VE RAHAT GÜNEŞLENME LOCASI

U-şekilli arka oturma grubunun ortasında yer alan masa alt konuma indirilip üzerine dolgu minderleri ilave edildiğinde rahatça yatılabilecek harika bir dinlence alanı ortaya çıkar. Daha fazla yere mi ihtiyacınız var? Arkaya bakan koltuğun sırtlığının konumunu değiştirdiğinizde, sudaki aktivitelere hakim keyifli bir güneşlenme locası ortaya çıkar.

Formula Boats Bowrider Modelleri Serisinden

Yeni 290 Bowrider'ı Sunar 

Bowrider modelleri serisindeki klasik 290 Bowrider’ın cesur öncü konumunu takip eden yeni 290 Bowrider’ın şık ve akıcı hatlara sahip tasarımında Formula’nın performans geleneği açıkça görülmektedir. Güven veren dümen hakimiyeti, Formula imzası haline gelen 22º’lik su kesim açısının sonucudur.

Yeni 290 Bowrider, ailenizle suda bir gün geçirmeniz için mükemmel bir seçimdir. Ferah kokpit, yolcularınızın isteyebileceği tüm özelliklere ve olanaklara sahiptir. Kaptan ve ikinci, çift kişilik kaptan koltuğunda seyahat ederken; U şeklindeki havuzluk, yolcuların bir araya gelmesi için idealdir.


FORMULA 290 BOWRIDER: GÜNLÜK GEZİLER İÇİN TASARIM HARİKASI

Güneşlenme vakti geldiğinde, arka minder kolayca, çift kişilik geniş bir güneşlenme alanına dönüşür. Çift yükseklik ayarlı kokpit masası, atıştırmalıklar veya oyunlar için yüksek ayarda kullanılabilirken, U şeklindeki oturma grubunu, dolgu yastıklarıyla büyük bir güneşlenme alanına dönüştürmek için alçak pozisyonda da kullanılabilir.

Kumanda konsolu, şık ahşap kaplama aksanlarına sahip fırçalı grafit yüzeyli paneliyle göz kamaştırıcı bir görünüme sahiptir. Kuyruk trim kumandasını da üzerinde barındıran kromajlı gaz/vites kolu ve krom çerçeveli Ritchie® pusula, kumanda bölümünün zarif ve aynı zamanda sportif tonunu belirler. Kişisel eşyalarınızı güvende tutabilmeniz için kumanda panelinin hemen altında, kilitlenebilen bir torpido gözü standarttır.


KEYİFLİ ANLAR İÇİN BİR DOLU ÖZELLİK

290 BR’nin donanımı her türlü günlük aktivite için yeterlidir. Teknenin her köşesinde kolaylık sağlayan 19 adet bardak tutacağı mevcuttur. Gömme lavabolu, Corian® tezgaha sahip wetbar, 16 litelik Igloo® soğuk tutma dolabı ve çöp kutusu barındırır. Üzerine, askı borusu olarak da kullanılan 316L paslanmaz çelik bir güvenlik tutamağı entegre edilmiştir. Eşyalarınızın emniyetle saklanabilmesi için koltuk altlarında bol miktarda depolama alanı bulunmaktadır.

Eşyaların konacağı yeterli miktarda yere sahip olmak aile ve arkadaşlarla denize çıktığınızda eğlenceli vakit geçirebilmenin temel gereğidir.  Formula 290 Bowrider sahibi olduğunuzda şişme deniz araçları, su kayakları veya wakeboard arasından hangisini getirsek diye düşünmeyeceksiniz. Bowrider modelleri içnde 9m’ye yakın boyuyla 290 Bowrider çok sayıda eşya koyma alanıyla istediğiniz her şeyi getirmenize imkan sağlar.

Formula 290 Bowrider sadece küçük veya büyük bir çok eşyanızı güvenle yerleştirebileceğiniz alanlar ihtiva edecek şekilde tasarlanmadı. Bu bowrider eğlenceye destek verecek üst düzey ses sistemine de sahiptir. Clarion® AM/FM radyolu iPod/MP3 çalar, kumanda konsoluna entegre edilmiş çok özellikli su geçirmez ses sistemi kontrol paneli,  600W gücünde stereo amplifikatör, parlak, paslanmaz çelik ızgaralı ve ayrı tweeter’lı dört adet 150W marin hoparlör siz ve misafirleriniz için harika bir müzik sistemi oluşturur. 290 BR’nin kokpit ve yüzme platformunda mavi/beyaz LED aydınlatma lambaları bulunur. Tekneye daha güvenli giriş/çıkışınız için bunların kablosuz uzaktan kumandası standart olarak sunulmaktadır.

Geniş alanı, rahat koltukları, bardak tutucuları, çok yönlü eşya alanları ve ilave bir çok özelliğiyle yeni Formula 290 Bowrider aileniz ve arkadaşlarınızla harika vakit geçirebileceğiniz mükemmel bir teknedir. İster seyir halinde olun, ister denize girmek veya gün batımının güzelliğini izlemek üzere demirlemiş olun, dokuz metreye yaklaşan boydaki bu bowrider siz ve yanınızdakilere denizler üzerinde unutulmaz anlar yşatmak üzere gereken her şeye sahiptir.


GENİŞ WC KABİNİ

WC kabininde yer alan porselen tuvaletin ve pumpout özellikli 85L kirli su tankı bulunmaktadır. Kabinde Corian® tezgah ve Amerikan kiraz ağacı yüzeye sahip zemin kaplaması hem çekici hem de işlevseldir. Karbonmonoksit dedektörü herkesin güvende olmasını sağlar.


FORMULA'DA ÖNEMLİ OLAN SİZSİNİZ

Formula’nın seçkin tasarımcısı John Adams tarafından tasarlanan tüm bowrider modelleri gibi yeni 290 BR’nin de her santimetresi, aksiyon, eğlence ve güneş odaklıdır. 290 BR’nizi, Imron tasarımlar ve MerCruiser yada Volvo’nun motor paketleri ile özelleştirilebilir; Formula Flex ve MyWay seçenekleriyle size özel Formula’nızı yaratabilirsiniz.

Formula’da önemli olan sizsiniz. Bu yüzden Formula 290 Bowrider’ınızı kişiselleştirebilmeniz için size geniş imkan tanıyoruz. Su sporları yapabileceğiniz herhangi bir tekneyi değil, size özel yapılmış, sizi ifade eden, tercihlerinizi gösteren bir bowrider istediğinizi biliyoruz. Bir Formula bowrider seçtiğinizde işte tam da alacağınız budur: Size özel zevkinizi yansıtan, su kayağı yapmaya elverişli benzersiz bir bowrider.

Formula boats malzemelerin sadece en iyisini kullanır. Siz de daha azıyla yetinmeyin. Su sporları yapılabilecek bowrider tekne için piyasaya baktığınızda en iyi seçeneklerin Formula’da karşınıza çıktığını göreceksiniz. Kendi Formula 290 Bowrider’ınızın dümenine geçtiğinizde ise her şeye sahip olabilmenin geçekten mümkün olduğunu anlayacaksınız.

Lüks bowrider teknenizi tasarlamak üzere Formula’yı seçtiğinizde, arkadaşlarınız ve ailenizle denizde bir ömür boyu unutulmayacak anlar yaşayacağınız bowriderınızı oluşturmak üzere sizinle beraber çalışırız. Yaptığımız tüm işlerde %100 mükemmeliyeti ararız ki bunu tasarlayıp imal ettiğimiz her bir teknede görürsünüz.

Standartlarınızdan taviz vermeyin. Bırakın, onun yerine size zevkiniz ve tercihlerinize göre imal edilmiş bir Formula 290 bowrider verelim. Her fırsatta müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmek için ne kadar motive olduğumuzu çok çabuk anlayacaksınız çünkü, Formula’da önemli olan sizsiniz. Bir aile işletmesi olan Formula Boats ve yeni Formula 290 Bowrider hakkında daha fazla bilgi almak için bugünden bizi arayın.