330 Crossover Bowrider

lüks kamaralı tekneler bowrider

Özellikler

kamaralı tekne CBR FORMULA


YÖN DEĞİŞTİREN KOLTUKLAR

Gördüğünüz tüm koltuklar yön değiştirme özelliğine sahiptir. Çift kişilik kaptan koltuğu ile yanındaki ön koltuktan kendinden buzluklu ve çöp kutulu, yangın söndürücüsü ve eşya koyma bölümleri olan L-şekilli arka koltuğa kadar her koltuğun arkalığı kolaylıkla öne veya arkaya alınabilmektedir. Arkadaki güneşlenme locası da buna dahildir ki bu arkalıklar iki ayrı eğime ayarlanabilmektedir. Kamaralı tekne ve bowrider birleşimi olan CBR çok fonksiyoneldir.

hem bowrider hem kamaralı tekne 330 CBR FORMULA


KONFORLU OTURMA GRUPLARI

330 Crossover Bowrider’ın sancak tarafında yer alan L-şekilli oturma grubu öne ve arkaya konum deiştiren arkalığa sahiptir. Koltuk altında eşya koymak için bolca yer bulunur. Çift yükseklik ayarlı Corian yüzeyli, paslanmaz bardak tutuculu masa ve güneşlenme minderleri ilavesiyle bu alan harika bir dinlenme köşesine konumundadır.

Formula 330 CBR Crossover bowrider spor teknekamaralı tekne


MUHTEŞEM ÖN BÖLÜM: BOW

Bow olarak adlandırılan ön bölüm hem oturma grubu hem de dolgu minderleri ilavesiyle güneşlenme locası olarak kullanılabilmek üzere modüler bir yapıya sahiptir. Öne bakan çift kişilik koltuğa sahip bölümde koltuk altında entegre bir buzluk be eşya koyma bölümleri yer alır. Dar veya geniş tutabileceğiniz çift tablalı masayla son derece kullanışlı ve keyifli olan bu bölüm tam anlamıyla “üçü-bir-arada” tadında.


SANAL TUR - 330 CBR

Kamaralı Tekne & Bowrider

Formula 330 Crossover Bowrider

Yeni Formula 330 Crossover Bowrider, çok popüler olan 350 CBR gibi, cömert yer sunan CBR filosunun bir üyesidir. Teknede ‘gündüz yaşamı’ ve ‘geceleme’ kavramları, her ikisinin de en iyisini isteyenler için bir araya geliyor. Konsepti ve geliştirmesi Formula’nın seçkin tasarımcısı John Adams’a ait olan yeni Formula 330 Crossover Bowrider, 10,06 m boyu, 3,12 m eniyle türünün tek örneğidir. Spor kamaralı tekne olarak çok başarılı bir modeldir. Kalabalık grupların son derece rahat edeceği bir yapıya sahiptir. 330 CBR eğlenceyi ön ve arka alanlarına yayarken, geniş güverteden hiç bir şekilde feragat etmemiş ve buna bir de gündüzden geceye geçiş yaparken kullanacağınız, eğilmeden, ayakta rahat durabileceğiniz 1,83 m’lik kabin eklemiştir.


FORMULA BOWRIDER GÜVERTESİ VE ÜÇLÜ DIŞTAN TAKMA MOTORUN PERFORMANSI

Bir çok tekne sahibinin ilk kalbini çalan yer teknenin güvertesidir. Çift içten makine veya üçlü dıştan takma motor seçeneği sunan Formula 330 Crossover Bowrider için de durum farklı değildir. Zengin özellikleriyle, sunduğu konfor ve lüksüyle 10 metrelik 330 Crossover Bowrider’da aşık olacağınız o kadar çok şey var var ki…

İki kişilik kaptan koltuğu hem dikey yaslanarak oturmak, hem ayakta durmak hem de oturup dinlenmek için fonsiyonellik sunar. Sırtlıkları ayrı ayrı yön değiştirebilen kaptan koltuğu hem öne hem de arkaya bakacak şekilde iki yöne doğru oturabilmenizi sağlar. Krom gaz/vites kolu ve su geçirmez kumanda düğmeleri kolayca ulaşılabilir şekilde konumlandırılmıştır.

Likit siyah renkli alüminyum panel üzerindeki Livorsi® göstergeler ve standart Garmin® 547 GPS renkli chartplotter güvenli seyre katkıda bulunur. Üst kısmında deri kaplanmış bir yüzeye sahip kumanda konsolu, deri kaplı paslanmaz çelik dümen simidi, güçlendirilmiş fiberglas kompozitten üretilmiş kokpit alanına rafine bir görünüm verir.

Kumanda konsolunda yerini alan, amplifikatörle güçlendirilmiş olan müzik sisteminin kontrol paneliyle, güvertede 6, kabinde 2 adet marin hoperlörden dinleyeceğiniz sese hükmedersiniz. Kilitlenebilir torpido gözü siz günün tadını çıkarırken değerli eşyalarınızı korur.
Kokpit alanı, konforu ve stili en üst düzeye çıkaran bir anlayışla tasarlanmıştır.


FORMULA 330 CROSSOVER BOWRIDER: RAHATLIK VE KEYFİNİZ İÇİN

Kamaralı tekne ve bowrider birleşimi olan CBR 330’un kumanda konsoluna geçtiğinizde muhteşem hisler içinde olacaksınız. Bu 10 metrelik crossover bowriderın tasarımındaki detaylar size her yönden rahatlık ve konfor sağlamak için  yaratılmıştır. Teknenin iskele tarafındaki geniş oturma alanı ve U oturma düzenine sahip arka alanda oturma seçeneklerini genişletmek için, kaptan koltuğunun öne ve arkaya çevrilebilen sırt dayamalarından yararlanılır. Yükseklik ayarlı Corian® masa eğlenceli sofralar vaad ederken alçaltıldığında dolgu minderlerinin de eklenmesiyle geniş bir güneşlenme alanı ortaya çıkarmanızı sağlar.

Kontast dokularla ve dış renklere uyumlu fitillerle dizayn edilmiş koltuklar, şık Corian® yüzeyleri ve mavi LED aydınlatmaları ortaya çıkaran koltuk bölgesindeki bardaklık alanları ustalıkla tasarlanmıştır. Toplam 22 adet bardak tutucu, rahatlığınız düşünülerek kolayca ulaşılabilecek yerlere konumlandırılmıştır.


10 METRELİK BOYA SAHİP 330 CBR'DA HER ŞEYE YER VAR

330 CBR’da kullanmadığınız masalarınız ve dolgu minderleriniz için özel yapılmış muhafaza alanlarından, koltuk ve zemin altı eşya koyma alanlarına kadar her köşede bir saklama ünitesi bulabilirsiniz. Klasik anlamdaki bir kamaralı tekne emin olun bu kadar kullanışlı değildir. Aydınlatmalı, genişleyebilir zeminaltı lazaret, plaj ve su sporları ekipmanları için inanılmaz büyüklükte bir alan sunmaktadır.

Depolama alanlarının miktarı, bir bowrider satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. Gerekli ve yeterli eşyayı uygun şekilde saklayabilmek, suda keyifli bir gün geçirmek ile pek de tatmin edici olmayan bir deneyim yaşamak arasındaki farkı belirleyebilecek en önemli faktördür. İster iki kişi ister kalabalık arkadaş grubunuzla ya da aile üyeleriyle birlikte olun Formula 330 Crossover Bowrider ihtiyacınız olan her şeyi saklamanıza imkan tanır.

Bugün daha çok eğlence için teknenize su kayağı ve wakeboard’lar mı getirmek istiyorsunuz? Rahat olun! 330 CBR teknenizde bu bir sorun olmayacaktır.


FORMULA 330 CROSSOVER BOWRIDER: EĞLENMEK İÇİN TAM DONANIMA SAHİP

Nefes kesici performans seyirleriyle eğlencenin tadına varmanızı sağlayan Formula Crossover Bowrider herkesi en iyi şekilde ağırlamak için tasarlanmıştır. Güverteye edilmiş olan yiyecek içecek barı olan wetbar’da katlamalı olarak açılan Corian® tezgah kapaklarının altında bir evye ve çöp kutusu yer alır. Alt kısımda ise bir Igloo® soğutucu veya opsiyonel çekmece tipi buzdolabı bulunmaktadır. Çarpıcı mavi LED aydınlatmalar güverteye hoş bir ambians kazandırır.

Baştan sona düz tasarlanmış zeminde öne kadar dümdüz-basamaksız geçiş yapabilirsiniz. Baş kısımdaki bölümün koltuğu çok sayıda oturma alanı sunmakta olup dolgu minderleri ilave edildiğinde muhteşem güzellikte bir güneşlenme locasına dönüşmektedir. Çift masa sayesinde alanı istediğiniz gibi bölmeniz mümkündür. Koltuğun sancak tarafında iki kişi yanyana oturabilmektedir. Güvertedeki koltukların altında yer alan iki adet entegre buzluk, içecekleri ve aperatifleri her zaman serin tutar.

Arkada yer alan güneşlenme locasının altı bagaj alanıdır. Sırtlıkları öne-arkaya ayarlıdır. dört adet bardk tutucu iki yanına paylaştırılmıştır. Opsiyonel uzatılmış yüzme platformunun ilave edilebileceği arka tarafa hakim olmanızı sağlar. Kokpitte ve ve yüzme platformu bölgesinde yer lan Mavi / beyaz LED aydınlatma standarttır. Teknenizin adının gururla gösterilmesi için arka kısımdaki aydınlatma akıllıca entegre edilmiştir.


KAMARALI TEKNE 330 CBR'IN GÜZELLİĞİNDEKİ GİZEM

Güvertede kumanda konsolunun hemen yanında torpido gözünün de bulunduğu panel, kamaranıza açılan giriş kapısı olma özelliğini taşır. Masif ahşap basamaklardan indiğinizde kendinizi ahşap dokulu zemin döşemesine sahip, 1,83 m tavan yüksekliği olan kamarada bulursunuz.  L şeklindeki Ultraleather® deri kaplı koltuklara sahip salondaki sırt dayamaları hem oturmak hem de orta boşluğu doldurarak queen-size (150cm x 200cm) yatağı oluşturmak için kullanılır. İsteğe bağlı 61 ekran(24″) HDTV / DVD oynatıcı, karşına geçip biraz dinlenmek için idealdir. Bluetooth özellikli Clarion® AM-FM radyolu iPod / MP3 çalar iki adet 6½” hoparlör ile kabinde de müzik keyfi yapmanızı sağlar.

330 CBR’ın kamarasının ön kısmında bolca eşya koyma alanı vardır. İskele tarafta giysi dolabı bulunur. Bu kısıma istenirse opsiyonel mikro dalga fırın ilave edilebilir. Geniş banyo, Corian® tezgahlı makyaj masasına, ankastre lavaboya, dolaba, duşa ve VacuFlush® sistem klozete sahiptir.  sunar. Kabin hem gecelemek için hem de gün içindeki hareketliliğe biraz mola verip dinlenmek için idealdir.


DENGELİ VE AKICI SEYİR

21° ‘lik su kesim açısına sahip derin V gövde, oturaklı ve yumuşak bir sürüş sağlar. Arzuladığınız hız ve performans için farklı güçlerde motor paketleri mevcuttur. Tekneniz seçiminiz doğrultusunda, dilerseniz içten çift Mercruiser veya Volvo-Penta makinelerden, dilerseniz üçlü Mercury Verado dıştan takma motorlardan gücünü alacaktır.  Formula 330 CBR’deki baş ve kabin alanının başarılı kombinasyonu hem gündüz hem de gece eşsiz bir teknecilik deneyimi yaşamak için idealdir ve yüksek performanslı, kamaralı tekne CBR 330 sizi nereye isterseniz  oraya götürür.

Formula 330 Crossover Bowrider size sadece hızlı ve konforlu seyirler değil, aile üyelerinizle ve arkadaşlarınızla teknenizdeyken yaşayacağınız hayat boyu unutulmayacak hatıralar sunar. İster bağlandığınız yerde eğlencenin veya doğanın tadını çıkarın, ister sevdiklerinizle uzun gezintiler yapın, 33 feet bowrider teknenizde geçirdiğiniz her dakikanın keyfine varacaksınız.


FORMULA'DA ÖNEMLİ OLAN 'SİZ' VE 'SEÇİMLERİNİZ'DİR

Biz de tekne sahipleri olarak, suda gördüğünüz diğer teknelere benzeyen bir bowrider istemediğinizi biliyoruz. Bu yüzden 330 Crossover Bowrider son derece özelleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

FormulaFlex programımız, tamamen değiştirilebilir grafik renkleri seçmenizi, döşeme renklerini karıştırmanızı ve kabin kumaşlarıyle zemin, mobilya ve tezgah yüzeylerini onlarca örnek arasından seçmenizi sağlar. Sözkonusu, güverte ve kabin elektronikleri ise daha da fazla MyWay seçenekleri mevcuttur. Hatta belli elektronik cihazların nereye yerleştirilmesini istediğinizi bile seçebilirsiniz. Formula 330 Crossover Bowrider’ınızı özelleştirmek ve daha fazla bilgi edinmek için şimdi Formula Boats Türkiye ile iletişime geçin.


FORMULA BOATS: KOLAY SEÇİM

Formula 330 Crossover Bowrider gibi lüks bir kamaralı tekne satın almayı düşündüğünüzde, karşınız çıkan birçok seçenek olabilir. Böyle olsa bile, diğerleri yerine Formula Boats’u tercih etmek, üzerinde fazla düşünmeyi gerektirmeyen doğru bir karar olacaktır.

Altmış yılı aşkın süredir, denizcilikte sürekli gelişerek ilerledik ve birikimimizi Formula 330 Crossover Bowrider’ın her detayında gösterdik. Ancak, ilerici düşünce ve yenilikçi ruhumuz en iyi seçim olmamızı sağlayan tek sebep değildir. Müşterilerimize olan değişmeyen bağlılığımız da tercih edilmemizin ana nedenlerinden biridir.

Formula Boats’ın tüm çalışanları, her fırsatta beklentilerinizi aşmayı taahhüt eder. Bizlerden, Formula 330 Crossover Bowrider hakkında bilgi almak için bizi aradığınız ilk andan, teknenizi teslim alacağınız ana, hatta bunun da ötesinde, çok yıllar sonrasına kadar özenli ve üst düzey hizmet alacağınızı garanti ederiz. Bu bir “Formula Sahibi” olmanın getirdiği ayrıcalıklardan sadece biridir.

Formula 330 Crossover Bowrider’ınızın dümeninde ya da güvertesinde, yanınızda sevdiklerinizle yolculuğa çıkmaya hazırsanız Formula Boats Türkiye ile iletişime geçin. Kişisel zevkinizi yansıtan ve yaşam tarzınıza uygun olacak teknenizle sizi sular üzerinde görmek için sabırsızlanıyoruz.