330 Crossover Bowrider

330CBRfeature-1(18)

Özellikler

fadeout_500x500


YÖN DEĞİŞTİREN KOLTUKLAR

Gördüğünüz tüm koltuklar yön değiştirme özelliğine sahiptir. Çift kişilik kaptan koltuğu ile yanındaki ön koltuktan kendinden buzluklu ve çöp kutulu, yangın söndürücüsü ve eşya koyma bölümleri olan L-şekilli arka koltuğa kadar her koltuğun arkalığı kolaylıkla öne veya arkaya alınabilmektedir. Sancak tarafındaki L şekilli oturma grubuyla altında bagaj bulunan güneşlenme locası da buna dahildir ki bu arkalıklar iki ayrı eğime ayarlanabilmektedir.

fadeout_500x500KONFORLU OTURMA GRUPLARI

330 Crossover Bowrider’ın sancak tarafında yer alan L-şekilli oturma grubu öne ve arkaya konum deiştiren arkalığa sahiptir. Koltuk altında eşya koymak için bolca yer bulunur. Çift yükseklik ayarlı Corian yüzeyli, paslanmaz bardak tutuculu masa ve güneşlenme minderleri ilavesiyle bu alan harika bir dinlenme köşesine konumundadır.

fadeout_500x500


MUHTEŞEM ÖN BÖLÜM: BOW

Bow olarak adlandırılan ön bölüm hem oturma grubu hem de dolgu minderleri ilavesiyle güneşlenme locası olarak kullanılabilmek üzere modüler bir yapıya sahiptir. Öne bakan çift kişilik koltuğa sahip bölümde koltuk altında entegre bir buzluk be eşya koyma bölümleri yer alır. Dar veya geniş tutabileceğiniz çift tablalı masayla son derece kullanışlı ve keyifli olan bu bölüm tam anlamıyla “üçü-bir-arada” tadında.

Formula 330 Crossover Bowrider

Yeni Formula 330 Crossover Bowrider, çok popüler olan 350 CBR gibi, cömert yer sunan CBR filosunun bir üyesidir. Teknede ‘gündüz yaşamı’ ve ‘geceleme’ kavramları, her iki zamanın da en iyisini isteyenler için bir araya geliyor. Konsepti ve geliştirmesi Formula’nın seçkin tasarımcısı John Adams ait olan yeni Formula 330 Crossover Bowrider, 10,06 m boyu, 3,12 m eniyle türünün tek örneği olup kalabalık grupların son derece rahat edeceği bir yapıya sahiptir. 330 CBR eğlenceyi ön ve arka alanlarına yayarken, geniş güverteden hiç bir şekilde feragat etmemiş ve buna bir de gündüzden geceye geçiş yaparken kullanacağınız, eğilmeden, ayakta rahat durabileceğiniz 1,83 m’lik kabin eklemiştir.


FORMULA BOWRIDER GÜVERTESİ VE ÜÇLÜ DIŞTAN TAKMA MOTORUN HEYBETİ

Bir çok tekne sahibinin ilk kalbini çalan yer teknenin güvertesidir. Üçlü dıştan takma motor seçeneği sunan Formula 330 Crossobver Bovrider için de durum farklı değildir. Zengin özellikleriyle, sunduğu konfor ve lüksüyle 10 metrelik 330 Crossover Bowrider’da aşık olacağınız o kadar çok şey var var ki…

İki kişilik kaptan koltuğu hem dikey yaslanarak oturmak, hem ayakta durmak hem de oturup dinlenmek için fonsiyonellik sunar. Ayrı ayrı da çevrilebilen kaptan koltuğu sırt dayama minderleri hem öne hem de arkaya doğru oturabilmenizi sağlar. Krom gaz/vites kolu ve su geçirmez kumanda düğmeleri kolayca ulaşılabilir şekilde konumlandırılmıştır.

Likit siyah renkli alüminyum panel üzerindeki Livorsi® göstergeler ve standart Garmin® 547 GPS renkli chartplotter güvenli seyre katkıda bulunur. Üstü döşeme kaplı gösterge paneli, deri kaplı paslanmaz çelik dümen simidi, güçlendirilmiş fiberglas kompozitten üretilmiş kokpit alanına rafine bir görünüm verir.

Kumanda paneli üzerinde konumlandılmış stereo müzik sistemi kumandası, güvertede 6, kabinde 2 adet marin hoperlörü komuta eder. Kilitlenebilir torpido gözü siz günün tadını çıkarırken değerli eşyalarınızı korur.
Kokpit alanı, konforu ve stili en üst düzeye çıkaran bir düzende tasarlanmıştır.


FORMULA 330 CROSSOVER BOWRIDER: RAHATLIK VE KEYFİNİZ İÇİN

Tıpkı 330 Crossover Bowrider’ın kumanda konsolunun verdiği güven ve rahatlık hissi gibi bu 10 metrelik bowrider teknenin güvertesi de sadece eğlenmek, dinlemek ve rahatlamak için yaratılmıştır. Teknenin iskele tarafındaki geniş oturma alanı ve U oturma düzenine sahip arka alanda oturma seçeneklerini genişletmek için, kaptan koltuğunun öne ve arkaya çevrilebilen sırt dayamalarından yararlanılır. Yükseklik ayarlı Corian® masa eğlenceli sofralar vaad ederken alçaltıldığında dolgu minderlerinin de eklenmesiyle güneşlenme alanını büyütür.

Kontast dokular ve uyumlu fitillerle dizayn edilmiş koltuklar, şık Corian® yüzeyleri ve mavi LED aydınlatmaları sergilemek için ustalıkla tasarlanmış oyuk lomber alanları birleştirir. Toplam 22 adet bardak tutucu, kolaylık ve rahatlığınız düşünülerek konumlandırılmıştır.


10 METRELİK BOYA SAHİP 330 CBR'DA HER ŞEYE YER VAR

330 CBR’da kullanmadığınız masalarınız ve dolgu minderleriniz için özel yapılmış istifleme alanlarından, koltuk ve zeminaltı depolama alanlarına kadar her köşede bir saklama ünitesi bulabilirsiniz. Aydınlatmalı, genişleyebilir zeminaltı lazaret, plaj ve su sporları ekipmanları için inanılmaz bir alan sunmaktadır.

Depolama, bir bowrider satın alırken önemli bir husustur, çünkü gerekli ve yeterli eşyayı uygun şekilde saklayabilmek, suda keyifli bir gün ile pek de tatmin edici olmayan bir deneyim arasındaki farkı belirleyebilir. İster iki kişi ister kalabalık arkadaş grubunuzla yada aile üyeleriyle birlikte olun Formula 330 Crossover Bowrider ihtiyacınız olan her şeyi saklamanıza imkan tanır.

Bugün daha çok eğlence için su kayağı ve wakeboard’lar mı getirmek istiyorsunuz? 33 fit crossover teknenizde bu bir sorun olmayacaktır.


FORMULA 330 CROSSOVER BOWRIDER: EĞLENMEK İÇİN TAM DONANIMA SAHİP

Formula Crossover Bowrider herkesi en iyi şekilde ağırlamak için tasarlanmıştır. Güvertede, entegre yiyecek içecek barında bulunan lavabo ve piknik sepetine Corian® tezgahtaki iki ayrı akordeon kapak ile ulaşılır. Alt kısımda ise bir Igloo® soğutucu veya opsiyonel çekmece buzdolabı bulunmaktadır. Çarpıcı mavi LED aydınlatmalar güverteye seçkin bir hava katar.

Baştan sona düz tasarlanmış zemin üzerinde ön kısma doğru ilerlendiğinde, kokpit alanından derin baş alana doğru kesintisiz bir geçiş görülür. Dairesel ön oturma grubu, istendiğinde iki adet yükseklik ayarlı masası ve dolgu minderleriyle geniş bir güneşlenme alanına dönüşebilir. Güvertede bulunan iki adet entegre koltukaltı soğutucusu, içecekleri ve aperatifleri her zaman serin tutar.

Dört adet ekstra bardak tutucuya sahip opsiyonel, uzatılmış yüzme platformu, hem öne hem arkaya çevrilebilen sırt dayamaları ve altındaki depolama ünitesiyle kıç güneşlenme alanınına uyumlu bir devamlılık sağlar. Mavi / beyaz LED aydınlatma, kokpitte olduğu gibi yüzme platformunda da standarttır ve teknenin isminin gururla vurgulanması için kıç aynalığa da entegre edilmiştir.

Güverte merkezindeki kapıdan girildiğinde, masif ahşap merdivenle, 1,83m yüksekliğindeki tavanı ve ahşap gravi kaplama zeminiyle lüks kabine inersiniz. L şeklindeki Ultraleather® salondaki sırt dayamalar hem oturmak hem de queen-size (150cm x 200cm) yatağa dönüşebilmek için dizayn edilmiştir. İsteğe bağlı 24″ HDTV / DVD oynatıcı, karşına geçip biraz dinlenmek için idealdir; iPod / USB ve Bluetooth bağlantılara sahip standart Clarion® AM / FM / CD stereo eğlence sistemi,  iki adet 6½” marin hoparlör ile kabinde de müzik keyfi yapmanızı sağlar.

330 CBR’ın kabini de güvertesi gibi geniş saklama alanları sunar; iskele tarafta giysi dolabı ve microdalga fırın opsiyonu mevcuttur. Geniş banyo, Corian® tezgahlı, lavabolu, entegre makyaj masası, duş ve VacuFlush® klozet sunar. Kabin hem gecelemek için hem de gün içindeki hareketliliğe biraz mola verip dinlenmek için idealdir.


DENGELİ VE AKICI SEYİR

21° su kesim açısına sahip derin V gövde, istikrarlı ve düzgün sürüş sağlar. Arzuladığınız hız ve performans, güçlü ikiz Merc veya Volvo motor paketleriyle sağlanır. Formula 330 CBR’deki baş ve kabin alanının başarılı kombinasyonu hem gündüz hem de gece için idealdir; Ve sizi nereye isterseniz  oraya götürür.

Formula 330 Crossover Bowrider suda sadece hızlı ve konforlu bir seyir değil, aile üyelerinizle ve arkadaşlarınızla sudayken yaşayacağınız hayat boyu unutulmayacak hatıralar sunar. İster bağlandığınız yerde eğlencenin veya doğanın tadını çıkarın, ister sevdiklerinizle uzun gezintiler yapın, 33 fitlik bowrider teknenizde harcadığınız her dakikanın keyfini alacaksınız.​


FORMULA'DA ÖNEMLİ OLAN 'SİZ' VE 'SEÇİMLERİNİZ'DİR

Biz de tekne sahipleri olarak, suda gördüğünüz diğer teknelere benzeyen bir bowrider istemediğinizi biliyoruz. Bu yüzden 330 Crossover Bowrider son derece özelleştirilebilir şekilde tasarlanmıştır.

FormulaFlex programımız, tamamen değiştirilebilir grafik renkleri seçmenizi, döşeme renklerini karıştırmanızı ve kabin kumaş ve yüzeylerini seçmenizi sağlar. Sözkonusu, güverte ve kabin elektronikleri ise daha da fazla MyWay seçenekleri mevcuttur. Hatta belli elektronik cihazların nereye taşınmasını istediğinizi bile seçebilirsiniz. Formula 330 Crossover Bowrider’ınızı özelleştirmek ve daha fazla bilgi edinmek için şimdi Formula Boats Türkiye ile iletişime geçin.​


FORMULA BOATS: KOLAY SEÇİM

Formula 330 Crossover Bowrider gibi lüks bir tekne satın almayı düşündüğünüzde, size sunulan birçok seçenek olabilir. Böyle olsa bile, diğerleri yerine Formula Boats’u tercih etmek, üzerinde fazla düşünmeye gerek olmayan bir karardır.

Altmış yılı aşkın süredir, denizcilikte sürekli gelişerek ilerledik ve birikimimizi Formula 330 Crossover Bowrider’ın her detayında gösterdik. Yine de, ilerici düşünce ve yenilikçi ruhumuz en iyi seçim olmamızın tek sebebi değildir. Müşterilerimize olan değişmeyen bağlılığımız da bizi seçmenizin bir diğer nedenidir.

Formula Boats’ın tüm çalışanları, her fırsatta beklentilerinizi aşmayı taahhüt eder. Formula 330 Crossover Bowrider hakkında bilgi almak için bizi aradığınız ilk andan, teknenizi teslim alacağınız ana ve bundan yıllar yıllar sonrasına kadar özenli ve üst düzey hizmet alacağınızı garanti ederiz. Bu bir “Formula Sahibi” olmanın getirdiği ayrıcalıklardan sadece biridir.

Formula 330 Crossover Bowrider’ınızın dümeninde ya da güvertesinde, yanınızda sevdiklerinizle yolculuğa çıkmaya hazırsanız Formula Boats Türkiye ile iletişime geçin. Sizi kişisel zevkinizi yansıtan ve yaşam tarzınıza uygun teknenizle suda görmek için sabırsızlanıyor.