270 Sun Sport

hızlı tekne Formula Sun Sport 270

ÖzelliklerU-ŞEKİLLİ OTURMA GRUBU

Formula yalnızca hızlı tekneler üretmez. Performans yanında konfor da son derece önemlidir. Dekoratif yastıkları, perdeleri ve parlak yüzeyli ahşap masasıyla Ultraleather® deri kaplamalı U düzen oturma grubuyla çok şık görünen baş altı kabinin dolgu yastıkları ilave edildiğinde iki kişi rahatlıkla yatabilmektedir.

hızlı tekneler serisi Formula Sun SportPASLANMAZ ÇELİK AKSESUARLAR

Formula logolu  altı adet paslanmaz çelik döküm koç boynuzu yakıt deposu kapağı, polisajlı motor havalandırma ızgaraları, iki adet sinek telli yan heç penceresine ait çerçeveler ve polisajlı Bomar® marka sineklikli üst heç kapağı 270 Sun Sport’a ayrı bir değer kazandırır.


ŞIK KUMANDA KONSOLU

Likit siyah renkli panele sahip kumanda konsolunda yer alan Ritchie® pusula, krom çerçeveli ve aydınlatmalı Livorsi® göstergeler, ses ikazlı dijital derinlik göstergesi, suya dayanıklı ve aydınlatmalı açma/kapama düğmeleri, akıllı telefon yuvası ile açısı ayarlanabilen deri kaplamalı paslanmaz çelik dümen tüm kontrolün kaptanın elinin altında olmasını sağlıyor.

Sürat tekneleri arasında FORMULA markasının ayrı bir yeri vardır. 270 Sun Sport sıradan bir tekne değil, sadece size özel üretilen bir teknedir. 270 SS, karakterinizi yansıtan, üstün malzeme kalitesine ve kusursuz bir işçiliğe sahip lüks bir teknedir. Formula, en iyisini arayanların seçimidir!