FUARLAR / HABERLER

Play Video

Işık TV'den CNR Boat Show Kapsamında

350 Sun Sport Tanıtım Videosu

En iyi kaliteye sahip malzemelerin kusursuz bir işçilikle birleştirildiği FORMULA’lar tanıtımda da belirtildiği gibi “çok özel”. Farklı olmayı prensip edinen ve en iyisini arayanların tercihi olan FORMULA’lar ileri derecede özelleştirilebilmektedir. Dış renkten koltuklara, mobilyalardan perdelere ve yastık kılıflarına kadar her şey sizin tercihlerinize göre, zevkinizi yansıtacak şekilde bir araya getirilmektedir. Üstelik iki ay gibi kısa bir süre içinde! Formulanız ve siz eşsizsiniz.

Yandaki video ile 350 SS’a daha yakından bakmaya ne dersiniz?

14. CNR AVRASYA BOAT SHOW

23 Şubat – 3 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşen CNR Boat Show’da Formula teknelerine olan ilgi oldukça memnuniyet vericiydi. CNR Boat Show’un VIP ziyaretçilerine açık olduğu Cuma günü Fuarın açılış konuşmasının ardından Ulaştırma bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan, sergilenmekte olan FORMULA 350 Sun Sport modelini gezerek bilgi aldı ve beğenilerini ifade etti.

Formula Boats Turkey CNR Boat Show
Ulaştırma Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan Formula

Daha Sonra Denizcilik üzerine yazıları ile tanıdığımız Sayın Gürkan Gülkaynak, Sayın Meriç Köyatası, ekranların sevimli sunucusu Taner Güngör ve Atilla Saral gibi bilinen bir çok simanın da aralarında olduğu çok sayıda ziyaretçi Formula kalitesiyle ilgili övgü dolu ifadeler kullandılar.

Özkan Gülkaynak Formula Boats Standında
Rahmi Koç Formula Boats 2019 CNR Boat Show

Fuarın son Gününde Sayın Rahmi Koç standımıza gelerek hem son modeller hakkında bilgi aldı hem de sohbet esnasında kendisinin değerli fikirlerinden istifade etme şansımız oldu. Yoğun ilginin güzel geçecek bir sezonun işaretçisi olduğuna inanıyoruz. 

Atilla Saral Boat show Formula Boats Uting

Ocak 2019:

FORMULA BOATS 2019
Tanıtım Videosu

Formula Boats Heyecanı 2019! Yeni video yayında.

İşte son modellerin tüm güzelliklerini ve güçlerini ortaya koydukları sahneler.

Her yıl Bimini adasında yenisi çekilen tanıtım filminde başrolde tasarımıyla devrim yaratmaya aday, 4’lü Outboard motorlara sahip Super Sport Crossover Serisi var.

Ayrıcalığınız olsun istemez misiniz?

FORMULA Boats Club Eurasia

Formula’lalarla ilgili gelişmeleri ilk siz öğrenin.  Fuar giriş kartlarına ve  çeşitli ayrıcalıklara sahip olmak istemez misiniz? Altta yer alan kısımda bilgilerinizi verin ve FORMULA Boats Club EURASIA Üyesi olun.

Sürekli gelen maillerden sıkıldığınızı biliyoruz. Bizden ancak belli başlı bilgilendirmeler için ve özel günlerde mail geleceğinden emin olabilirsiniz. Club ayrıcalığınızı istediğiniz an sonlandırabilirsiniz.