fbpx

FUARLAR / HABERLER

Şimdiden Rakiplerin Gözü Üzerinde

380 SUPER SPORT CROSSOVER

Super Sport Crossover Serisinin ‘içten takma – Sterndrive’ motorlu modeli olacak mı diye çok soruldu. Müşterilerin beklentilerine çok hızlı adapte olan ve kendini devamlı yenileyen Amerikan lüks tekne üreticisi Formula Boats, çıkardığı yeni modelle beklentilerin ötesine geçti. Dört kişilik geceleme kapasitesiyle ve kendi sınıfında 38 feetlik başka hiç bir teknede bulamayacağınız özelliklere sahip 380 SSC yine diğer üreticilerin örnek aldığı Formula modellerinden biri olacak.

Farklı modellerdeki en sevdiğiniz özellikler tek bir bünyede buluştu! Bowriderların baş tarafta yer alan çok keyifli oturma grubu, büyük motoryatların camla çevrili, hacimli ve geniş güvertesi, yatların konforlu gecelemeye imkan veren lüks kamarası ve deniz hayatını tam yaşamanızı sağlayan harika bir yüzme platformu!  380 öyle keyifli bir yapıya sahip ki başka yerde olmak istemeyeceksiniz.

sürat tekneleri Formula 380SSC
Amerikan lüks tekne FORMULA

Super Sport Crossover, arka platformu daha verimli kullanmak isteyenler için tasarlandı. Kıç taraftan pontona/iskeleye yanaştığınızda tekneye binmek ve inmek çok rahat. Ancak 380 SSC size çok daha fazlasını sunuyor. Opsiyonel, hidrolik hareketli uzatılmış yüzme platformuyla aileniz ve misafirleriniz çok eğlendikleri eşsiz anları hayatları boyunca hatırlayacak. Yüksek masa, keyifli sohbetlerin vazgeçilmezi olacak. Bunun ötesinde, sizi görenler aldığınız keyfi ve mutluluğu gördükçe sizin yerinizde olmak isteyecek… Daha fazla ayrıntıya 380 SSC’nin ‘Özellikler‘ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Üstün performans, Formula’ların ortak özelliği! Güçlü Mercruiser motorlara ve Formula-FASTech Teknolojisinin kullanıldığı hava kanallı alt gövde yapısına sahip 380 SSC yüksek performans beklentilerini karşılamaktan da geri kalmıyor.

Tanıtım çekimleri Ağustos ayında gerçekleşen 380 SSC, Eylül 2019 itibariyle sipariş edilebilecek.

tekne -bowrider - formula 380-SSC

Bahama'larda FORMULA 2020 Modellerinin Çekiminde

HELİKOPTER PİLOTU GERİYE UÇUYOR!

FORMULA teknelerinin bu yıl Ağustos ayında Bimini adalarında gerçekleştirilen tanıtım çekimlerinde yine harika kareler ortaya çıktı. Yeni çıkan 380 SS modelinin görüntüleri merak konusuydu. Başarılı video çekimleri gerçekleştiren ekibin sahne arkasına göz atarken sıra dışı bir video çekildi. Aslında çekimlerde ne kadar emek harcandığını da gösteren bu videoda ilginç olan, usta pilotun helikopterle geriye doğru uçuş yapıyor olmasıydı…

Formula modelleriyle ilgili videoları YouTube kanalımızda izleyebilirsiniz.

MOTORBOAT DERGİSİ
FORMULA 350 SUN SPORT'U TEST ETTİ

Mayıs 2019’da Motorboat & Yachting Dergisi FORMULA 350 Sun Sport’u test etti. 2 x 430 HP’lik motorlarla performans severlerin kalbini çalan 350 SS güzelliği ile de bakışları üzerine topluyor. Üreticinin verdiği hız aralığı 53-56 MPH olan 350 SS’in takometresi test esnasında 4 kişi ve yarı dolu yakıt ve su depolarıyla bize 53 MPH hıza kolayca gösterdi. Bu esnada teknenin suya tutunuşu, yüksek hızdaki yumuşak ve akıcı gidişi hem çok güven verici hemde inanılmaz keyifliydi. Detaylı bilgilere MOTORBOAT Haziran 2019 sayısından ulaşılabilir.

Formula Tekne Test Sürüşü350 SS
Play Video

Işık TV'den CNR Boat Show Kapsamında

350 Sun Sport Tanıtım Videosu

En iyi kaliteye sahip malzemelerin kusursuz bir işçilikle birleştirildiği FORMULA’lar tanıtımda da belirtildiği gibi “çok özel”. Farklı olmayı prensip edinen ve en iyisini arayanların tercihi olan FORMULA’lar ileri derecede özelleştirilebilmektedir. Dış renkten koltuklara, mobilyalardan perdelere ve yastık kılıflarına kadar her şey sizin tercihlerinize göre, zevkinizi yansıtacak şekilde bir araya getirilmektedir. Üstelik iki ay gibi kısa bir süre içinde! Formulanız ve siz eşsizsiniz.

Yandaki video ile 350 SS’a daha yakından bakmaya ne dersiniz?

14. CNR AVRASYA BOAT SHOW

23 Şubat – 3 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşen CNR Boat Show’da Formula teknelerine olan ilgi oldukça memnuniyet vericiydi. CNR Boat Show’un VIP ziyaretçilerine açık olduğu Cuma günü Fuarın açılış konuşmasının ardından Ulaştırma bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan, sergilenmekte olan FORMULA 350 Sun Sport modelini gezerek bilgi aldı ve beğenilerini ifade etti.

Formula Boats Turkey CNR Boat Show
Ulaştırma Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan Formula

Daha Sonra Denizcilik üzerine yazıları ile tanıdığımız Sayın Gürkan Gülkaynak, Sayın Meriç Köyatası, ekranların sevimli sunucusu Taner Güngör ve Atilla Saral gibi bilinen bir çok simanın da aralarında olduğu çok sayıda ziyaretçi Formula kalitesiyle ilgili övgü dolu ifadeler kullandılar.

Özkan Gülkaynak Formula Boats Standında
Rahmi Koç Formula Boats 2019 CNR Boat Show

Fuarın son Gününde Sayın Rahmi Koç standımıza gelerek hem son modeller hakkında bilgi aldı hem de sohbet esnasında kendisinin değerli fikirlerinden istifade etme şansımız oldu. Yoğun ilginin güzel geçecek bir sezonun işaretçisi olduğuna inanıyoruz. 

Atilla Saral Boat show Formula Boats Uting

Ocak 2019:

FORMULA BOATS 2019
Tanıtım Videosu

Formula Boats Heyecanı 2019! Yeni video yayında.

İşte son modellerin tüm güzelliklerini ve güçlerini ortaya koydukları sahneler.

Her yıl Bimini adasında yenisi çekilen tanıtım filminde başrolde tasarımıyla devrim yaratmaya aday, 4’lü Outboard motorlara sahip Super Sport Crossover Serisi var.

Ayrıcalığınız olsun istemez misiniz?

FORMULA Boats Club Eurasia

Formula’lalarla ilgili gelişmeleri ilk siz öğrenin.  Fuar giriş kartlarına ve  çeşitli ayrıcalıklara sahip olmak istemez misiniz? Altta yer alan kısımda bilgilerinizi verin ve FORMULA Boats Club EURASIA Üyesi olun.

Sürekli gelen maillerden sıkıldığınızı biliyoruz. Bizden ancak belli başlı bilgilendirmeler için ve özel günlerde mail geleceğinden emin olabilirsiniz. Club ayrıcalığınızı istediğiniz an sonlandırabilirsiniz.