240 Bowrider

BR240-240-Su-Sporları-Teknesi-Formula-Bowrider

Özellikler

BR240 - 240BR-Formula-tekne-kaptan-koltuk-ikili.jpg - tekne


ÇİFT KİŞİLİK KAPTAN KOLTUĞU

Su sporları teknesi Formula 240 Bowrider her yönden mükemmel! Çift kişilik, minderi yükseltilebilen, fonksiyonel kaptan koltuğu standarttır. Yeniden tasarlanmış olan bu modelde sırt dayaması öne ve arkaya hareket ederek koltuğun hem seyirde hem demirliyken amaca uygun kullanılması sağlanır.

Su-sporları-teknesi-BR240 - 240BRspor-tekne-su-dus.jpg - tekne


ENTEGRE YÜZMEPLATFORMU

Entegre yüzme platformu, platform altına yerleştirilmiş gizli merdiven, platformu çevreleyen 316L paslanmaz çelik koruma borusu, su sporları ip bağlantı noktası ve su geçirmez ses sistemi kontrol paneliyle beraber gelir. Su tesisatı ve arka duş opsiyon paketini ekleyerek konforunuzu daha da arttırabilirsiniz.

Su Sporları teknesi


SAMSON SU SPORLARI KEMERİ

Mükemmel bir su sporları teknesi! Eloksallı yüzeye sahip Samson Sports Razor Wakeboard kemeri, döner tip çift wakeboard rafı, LED pupa feneri, döner başlıklı ip bağlantı noktası, iki halojen projektör, çabuk çıkar-tak sistem-amplifikatörlü iki adet Samson 720™ Hoparlör ve Cipa Xtreme üç açılı dikiz aynası teknenizi mükemmel bir su sporları aracına dönüştürmenizi sağlar.

Eğlence Burada Başlar - Formula 240 Bowrider'da!

Formula, su sporları teknesi ve günlük gezi teknesi olarak kullanabileceğiniz heyecan verici 240 BR modelini sunar! Formula’nın seçkin tasarımcısı John Adams 240 Bowrider’ı Formula’dan beklendiği gibi, çarpıcı bir dizayn ve üstün bir ergonomiyle yarattı. Formula 240 Bowrider 7.32m boyu, 2.59m eni ve 20 derecelik su kesimi açısıyla efsanevi Formula performans geleneğini devam ettiriyor.


SU SPORLARI TEKNESİ VE FAZLASI: 7.3 Metrelik Bowrider Teknede Harika Özellikler

Formula 240 Bowrider bir su sporları teknesi olmanın çok ötesinde, suda güzel vakit geçirmeniz için gereken her şeye sahip bir teknedir. Baş kısmında gizli plaj merdiveninden, arkada yer alan tam boy güneşlenme locasına, ekstra büyük yüzme platformu ve döner başlıklı su sporları ip bağlama noktasıyla 240 Bowrider bir Formula’dan bekleneni verir. Zengin donanım paketiyle ve performansıyla yanından geçtiklerinin bakışlarını üstüne toplar.

Emniyetli iniş-biniş için gerekli tüm alanlarda Formula kaydırmaz yüzey uygulaması yapılmıştır. Arkada sancak tarafa konumlandırılmış giriş koridorundan teknenize girdiğinizde modern ve akıcı hatlara sahip güvertede kesintisiz L şekilli oturma grubu, çift pozisyonlu kaptan koltuğu ve opsiyonel yiyecek-içecek barı sizi karşılar. Sudaki aktivitelere hakim olmanızı sağlayan arka güneşlenme minderi, akıllı sırt dayamasının konumu değiştirildiğinde tam boy çift kişilik geniş bir güneşlenme alanına dönüşebilmektedir.


SİZİN İÇİN TASARLANDI: Kullanışlı ve Şık Güverte - Bol Eşya Yeri

Geniş güverte, aile ve arkadaşlarınızla denizde geçireceğiniz bir gün boyunca ihtiyacınız olabilecek her şeyi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Takılıp çıkartılabilen orta masa, atıştırmalıklar yada oyun oynamak için kolayca kurulur. Paslanmaz çelik evyeli, Corian® tezgahlı, entegre çop kutusu ve 316L Paslanmaz çelik askı ve tutunma borusuna sahip wetbar seçeneği ile teknede geçireceğiniz keyifli zamanlarınızı bir üst seviyeye çekebilirsiniz. Formula 240 Bowrider’da arka bagajdan baş kısımdaki koltuk altlarına kadar tüm alanlar seyir halindeyken eşyalarınızı güvende tutmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Buna Igloo® buzluktan, orta geçişin hemen yanında zemine yerleşik su kayağı / wakeboard bölmesi de dahildir. Sancak tarafta oldukça geniş kilitlenebilir bir dolap, ön oturma grubu altındaki eşya bölmeleri ve 13 adet göz alıcı paslanmaz bardak tutucuyla seyirleriniz gün boyu rahat ve keyifli geçer.

Çok başarılı bir yapıya sahip güvertesi ve uyumlu bir çok eşya muhafaza alanıyla Formula 240 Bowrider uzun menzilli seyirleriniz için de idealdir. Denizlerde ne kadar süre geçiriseniz geçirin, 240 Bowrider siz ve misafirlerinizin seyir boyunca güvende olmasını sağlarken geçirilen zamanı keyifli ve eğlenceli bir hale getirir.


KARAKTER KATILDI: Göz Alıcı Kumanda Konsolu - Ferah WC Kabini

Bir su sporları teknesi ve gezi teknesi karakterine sahip 240 Bowrider, deri kaplama dekor parçaları ve sıra dışı şekliyle son derece şık bir kumanda konsoluna sahiptir. Kumanda konsoluna yerleştirilmiş paslanmaz çelik çerçeveli Livorsi® göstergeler her şeyin kontrol altunda tutulmasını sağlar. Deri kaplamalı paslanmaz çelik, açısı ayarlanabilir dümen, ses ikazlı dijital derinlik göstergesi, Ritchie® pusula ve entegre trim butonlu yan montajlı remote kontrol koluyla kumanda sizdeyken kendinizi son derece güvende hissedersiniz. Sürücüye motorla ilgili daha detaylı bilgi sunan SmartCraft™ gösterge sistemi, VHF telsiz anteni, Garmin® Echomap™ GPS navigasyon cihazı gibi sistemler opsiyonel olarak sunulmaktadır.

400W’lık gücündeki Clarion AM/FM radyolu Mp3 çalarlı Bluetooth stereo ses sistemi, 6 adet hoparlör üzerinden güçlü bir ses verir. Formula su sporları teknesinde keyfinizi maximuma çıkaracak bluetooth bağlantı standarttır. Ayrıca en sevdiğiniz parçaları güçlü ses sisteminden dinlerken keyifler kesintiye uğramasın diye mobil cihazlarınızı her tarafa dağıtılmış çift çıkışlı USB portlarıyla şarj edebilirsiniz. Formula 240 Bowrider seçiminize göre 250HP’den 430HP’ye kadar tek Mercury MerCruiser, Volvo ya da Ilmor motorla gelir.

240’ın iskele tarafında konumlandırılmış WC kompartımanına köşegen yapılı geniş kapıdan giriş yapılır. Şaşırtıcı genişlikteki bu kompartımanda portatif tuvalet ya da 38 litrelik kirli su tankına sahip opsiyonel porselen tuvalet bulunmaktadır.

İster Formula 240 Bowrider su sporları teknesinin kaptanı olun ister yolcularından biri, tekne tasarlanırken sürekli olarak siz ön planda tutuldunuz. Kumanda konsolunda olduğunuzda kaba denizlerde bile güvenle seyretmenizi sağlayacak tüm bilgiler kullanımınıza sunulur. Yolcuysanız seyir esnasında favori parçalarınızı müzik sisteminden dinlemenin tadına varabilirsiniz. İster hareket halinde olun ister demirli, eğlenceli zaman geçireceğiniz kesindir.


MÜKEMMELLİK HEDEFLENDİ: 240 Bowrider Çok Üstün!

Formula 240 Bowrider, Formula geleneklerine sadık kalmak üzere, mükemmelik hedeflenerek geliştirilmiş bir mühendislik ürünüdür. Entegre ekstra büyük yüzme platformundan, opsiyonel döner başlıklı wakeboard ip bağlantı noktası veya paslanmaz çelik su sporları kemerine kadar gün boyu eğlence adına tüm gerekenler 240 Bowrider’da mevcut. BR 240 gerçek bir su sporları teknesi ve fazlası. Öyleyse… Formula 240 Bowrider ile eğlence başlasın!

Aslında, Formula 240 Bowrider ile mutluluğa doğru serüveniniz suya çıkacağınız günden çok önce başlar. Bu serüven, kendi 8.3 metrelik bowrider teknenize sahip olmaya karar verdiğinizde başlar. Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren Formula’da önemli olan bir şey vardır: Siz.

Bowrider teknenizi tasarlarken size bir çok seçenek sunulacaktır. FormulaFlex ile iç mekana ve koltuk renklerine, döşemelik malzemenin cinsine ve dokusuna karar verebileceksiniz. Hatta, özel bir takım cihazların nereye yerleştirilmesini isteğinizi bile söyleyebileceksiniz. Tüm bunlar tasarladığınız, zevkinize özel 240 Bowrider’ın eşini başka bir yerde göremeyeceğiniz anlamındadır.

Formula boats herkese yönelik üretim yapmaz. Formula yalnızca sizin için, size özel üretim yapar. Tüm eşyalarıyla beraber aileniz ve dostlarınıza yeterli büyüklüğe sahip olacak bir bowrider tekne bakıyorsanız Formula 240 Bowrider’ı incelemenizi öneririz. Kaptanı için olduğu kadar yanındakiler için de eğlenceli zamanlar yaşatacak, şıklığı ve performansıyla herkesi etkileyecek bir tekne bakıyorsanız, Formula 240 Bowrider tam size göredir. Başkasında bir eşi daha olmayan, kişisel zevkinizi ve tarzınızı yansıtacak bir su sporları teknesi sahibi olmak ve Formula 240 Bowrider hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Formula’da kendimizden ve teknelerimizden en iyisini bekleriz. Bu bakış açısına sahip olduğumuzdan dolayı bulabileceğiniz en iyi tekneyi üretmekteyiz. Büyük bir titizlikle üretilen Formula teknelerinde en küçük detaydan son teknolojik gelişmeye sahip parçaya kadar her şey bizler için son derece önemlidir. Yine bu bakış açısı sayesinde her bir müşterimize sahip olabileceğinin en iyisini sunmaktayız.