240 Xtreme Sport

240XSfeature

Özellikler

fadeout_500x500
ŞIK VE ÖZELLİKLİ KUMANDA KONSOLU

Formula 240 Xtreme Sport’un yeni tasarım kumanda konsolu göz kamaştırıyor. Gerekli tüm kontroller elinizin altında. Açısı ayarlanabilir performans direksiyonu/ dümeni ve oturma minderi yükseltilebilen, sırtlığı öne-arkaya ayarlanabilen çift kişilik, fonksiyonel kaptan koltuğu standarttır. Hem spor sürüşlerde hem demirliyken amaca uygun kullanım siz ve misafirlerinizi rahat ettirir.

fadeout_500x500
SAMSON SU SPORLARI KEMERİ

Eloksallı yüzeye sahip Samson Sports Razor Wakeboard kemeri, döner tip çift wakeboard rafı, LED pupa feneri, döner başlıklı ip bağlantı noktası, iki halojen projektör, çabuk çıkar-tak sistem-amplifikatörlü iki adet Samson 720™ Hoparlör… Eğlence için tek eksik sizsiniz. Opsiyonel uzatılmış yüzme platformu geniş alanıyla mükemmel!.

fadeout_500x500


FORWARD-DRIVE AVANTAJI

Pervanenin gidiş yönüne konumlandırılmış olması yüzme platformu etrafında su içerisinde olanlar için ilave bir güvenlik unsuru. Ancak, XS serisinde Volvo-Penta’nın “Forward-Drive” kuyruklu makinesinin asıl kullanılma sebebi taknenin arkasısı suya bastırabilme kabiliyetidir. Böylelikle oluşan dalgalarla kolayca wakesurf yapılabilmektedir. Tekneyi ağırlaştıracak, su doldurma ve boşaltma işleriyle uğraşmazsınız!

Maximum Eğlence – Maximum Aile – Maximum Spor!
Karşınızda Xtreme Sport Serisinden 240XS

Ailenizi ve arkadaşlarınızı bir araya getirmek üzere tasarlanmış bir XS serisi tekneye sahip olmak için şimdi en iyi zaman! Xtreme Sport Serisi Formula’larsu sporları ve su oyuncakları dendiğinde her an hazırdırlar. Çağımız teknolojisine uygun Volvo-Penta Forward’drive’a sahip motor sayesinde dalga oluşturmak 2-3 saniyelik bir iştir. Teknenin depolarına su basmak ve boşaltmak eskidendi. Ağırlaşıp hantallaşan bir tekne yerine çevik ve güçlü bir Formula XS! Yer kaplayan su depoları yerine teknenizde su kayaklarınızı, wakesurf’lerinizi, deniz oyucaklarınızı ve eşyalarınızı rahatça yerleştirmek için bolca alan vardır.

 


GERÇEK "İKİSİ BİR ARADA"

Su sporları ve günlük gezi teknesi… Neden Formula XS varken iki amaç için farklı tekneler düşünmek zorunda kalasınız? Muhteşem XS grafiklere ve çarpıcı renklere sahip 240 XS size istediğinizi tam olarak verir. Baş kısmında gizli plaj merdiveninden, arkada yer alan tam boy güneşlenme locasına, ekstra büyük yüzme platformu ve Samson su sporları kemerinden kapsamlı spor donanım paketine kadar her şey sizin için. XS herkesin başını döndürecek!

 

Derin V-yapılı gövde dalgaları keserek rahat ve güvenli bir seyir sağlar. Daha fazla konfor için burun koltuk grubunda hareketli kolçaklar bulunur. Dolgu minderleri sayesinde ön oturma grubu keyifli bir güneşlenme locasına dönüşür. XS 240 seyeretmek için değil, yaşamak için! Çok çalıştınız ve şimdi de doyasıya eğlenmenin vaktidir!  240 XS ile kendinizi gösterin!

There’s only one that does it all – the Formula XS for Xtreme Sport, Xtreme Family, Xtreme Fun!