240 Xtreme Sport

wakesurv ve su kayağı teknesi Formula XS 240

Özellikler

gezi ve su kayağı tekneleri

XS Serisi Wakeboard ve Su Kayağı Tekneleri için
ŞIK VE ÖZELLİKLİ KUMANDA KONSOLU

Formula 240 Xtreme Sport’un yeni tasarım kumanda konsolu göz kamaştırıyor. Gerekli tüm kontroller elinizin altında. Açısı ayarlanabilir performans direksiyonu/ dümeni ve oturma minderi yükseltilebilen, sırtlığı öne-arkaya ayarlanabilen çift kişilik, fonksiyonel kaptan koltuğu standarttır. Hem spor sürüşlerde hem demirliyken amaca uygun kullanım siz ve misafirlerinizi rahat ettirir. XS Serisi Su sporları/ su kayağı tekneleri çok yönlüdür

su kayağı tekneleri

SAMSON SU SPORLARI KEMERİ

Eloksallı yüzeye sahip Samson Sports Razor Wakeboard kemeri, döner tip çift wakeboard rafı, LED pupa feneri, döner başlıklı ip bağlantı noktası, iki halojen projektör, çabuk çıkar-tak sistem-amplifikatörlü iki adet Samson 720™ Hoparlör… XS, wakeboard ve su kayağı tekneleri içinde günlük gezi teknesi olark da kullanılabilecek, fonksiyonel yapısı ve geniş opsiyonel yüzme platformuyla  çok üstün.  Eğlence için tek eksik sizsiniz.


FORWARD-DRIVE AVANTAJI

Pervanenin gidiş yönüne konumlandırılmış olması yüzme platformu etrafında, su içerisinde olanlar için ilave bir güvenlik unsurudur. Ancak, XS serisinde Volvo-Penta’nın “Forward-Drive” kuyruklu makinesinin asıl kullanılma sebebi taknenin arkasını suya bastırabilme kabiliyetidir. Böylelikle oluşan dalgalarla kolayca wakesurf yapılabilmektedir. Tekneyi ağırlaştıracak, su doldurma ve boşaltma işleriyle uğraşmazsınız!

Maximum Eğlence – Maximum Aile – Maximum Spor!
Karşınızda Xtreme Sport Su Kayağı Tekneleri Serisinden 240XS

Ailenizi ve arkadaşlarınızı bir araya getirmek üzere tasarlanmış bir XS serisi tekneye sahip olmak için şimdi en iyi zaman! Xtreme Sport Serisi Formula’larsu sporları ve su oyuncakları dendiğinde her an hazırdırlar. Çağımız teknolojisine uygun Volvo-Penta Forward’drive’a sahip motor sayesinde dalga oluşturmak 2-3 saniyelik bir iştir. Teknenin depolarına su basmak ve boşaltmak eskidendi. Ağırlaşıp hantallaşan bir tekne yerine çevik ve güçlü bir Formula XS! Yer kaplayan su depoları yerine teknenizde su kayaklarınızı, wakesurf’lerinizi, deniz oyucaklarınızı ve eşyalarınızı rahatça yerleştirmek için bolca alan vardır.

 


GERÇEK "İKİSİ BİR ARADA": Spor Günlük Gezi ve Su Sporları Teknesi

Su sporları, su kayağı teknesi ve günlük gezi teknesi… Neden Formula XS varken iki amaç için farklı tekneler düşünmek zorunda kalasınız? Muhteşem XS grafiklere ve çarpıcı renklere sahip 240 XS size istediğinizi tam olarak verir. Baş kısmında gizli plaj merdiveninden, arkada yer alan tam boy güneşlenme locasına, ekstra büyük yüzme platformu ve Samson su sporları kemerinden kapsamlı spor donanım paketine kadar her şey sizin için. XS herkesin başını döndürecek!

 

Derin V-yapılı gövde dalgaları keserek rahat ve güvenli bir seyir sağlar. Daha fazla konfor için burun koltuk grubunda hareketli kolçaklar bulunur. Dolgu minderleri sayesinde ön oturma grubu keyifli bir güneşlenme locasına dönüşür. XS 240 seyeretmek için değil, yaşamak için! Çok çalıştınız ve şimdi de doyasıya eğlenmenin vaktidir!  240 XS ile kendinizi gösterin!

Tüm Formula modelleri gibi, 240 XS de ilave aksesuarlar seçilerek tam olarak amaçlarınıza uyacak ve eğlenceyi doruğa çıkaracak hale getirilebilir. Tasarla butonu sizi konfigürsyon sayfasına götürerek teknenizi “size özel” hale getırmenize yardımcı olacaktır.

There’s only one that does it all – the Formula XS for Xtreme Sport, Xtreme Family, Xtreme Fun!