FASᴲTech 382

offshore tekne Formula FASTech

Özellikler

FORMULA offshore tekneler


KONSOLDA PERFORMANS TASARIMI

Formula offshore tekneler Performans tasarımına uygun kumanda konsoluna sahiptir. Gümüş kenarlı karbon-fiber kompozit paneller kullanılmıştır. Ritchie 5″ pusula, Livorsi büyük ebat Mega serisi krom çerçeveli arka aydınatmalı göstergeler ve açı ayarlı direksiyona sahip konsol bu şık ve kullanışlı tasarımıyla açık ara diğerlerinden önde.

offshore tekneler içinde bir şaheser FASTech 382


YARIŞ MOTORLARI YERLEŞTİRME 

Geçme tip – cıvatalı motor montajı özellikle güçlü motorlar için çok önemlidir. Montaj şekli, tam gazdayken oluşan yüksek momentlere karşılık vererek tüm motor sisteminin sağlıklı çalışmasını ve teknenizin gerektiği gibi yol almasını sağlar.

lüks offshore tekneler FORMULAFASᴲTECH GÖVDE YAPISI

Offshore uyumlu gövde derin V yapısı ve hava kanallarıyla akıcı, oturaklı ve hızlı bir sürüş sağlar.

Offshore Tekneler İçinde FASTech 382 -

Gerçek bir Offshore Power Boat

Formula offshore power boat serisindeki 382 FAS³Tech, yüksek hızlara erişmek fakat aynı zamanda suya da iyi tutunmak üzere hassas işlenmiş, teknoloji harikası FAS3Tech gövde yapısına sahip, gerçek bir offshore sürat teknesidir. Aynı ağırlıkta ve güçte derin V yapıya sahip gövdeyle kaşılaştırıldığında FAS3Tech gövdeyle saatte 5 ile 7 mil daha yüksek hızlara ulaştığı görülmektedir.


OFFSHORE TECRÜBESİNİN VERDİĞİ MÜHENDİSLİK FARKI

2,51m’lik en (8’3″) ve 11,63m’lik boya sahip(38’2″) 382 FAS³Tech’in harika bir kıvrıma sahip, paslanmaz çelik çerçeveli, renkli rüzgar koruma camı vardır. Entegre yüzme platformu ve standart olarak elektrik kumandalı offshore tipi McLeod® ön koltuklara sahiptir. Ergonomiyi daha da artırmak üzere sürücü ve yolcu ayak basma platformlarının yüksekliği bir butona basarak değiştirilebilmektedir. FAS³Tech 382 offshore tekneler ilave olarak dört yolcunun güvenli ve konforlu şekilde seyahat edebileceği arka koltuğa sahiptir. edebilmektedir. Çift MerCruiser makinenin bulunduğu motor kompartmanın elektrikle açılan üst kapağı aynı zamanda güneşlenme platformu görevini üstlenmektedir.


FAS³TECH OFFSHORE TEKNELER EN LÜKS VE MODERN KAMARAYA SAHİP

Kamaraya iskele tarafındaki torpidonun arkasına geçen, kavisli plexi bir sürgülü kapıdan girilir. Formula’ya özgü tasarımdan beklenebileceği gibi, kamara oldukça geniş, aydınlık ve konforludur. Oturma grubunun üzeri lüks UltraLeather™ deri kaplamadır. Bardaklıkları olan özel bir kokteyl masası serinletici içeceklerin  keyifle yudumlanması için güzel bir ilavedir. Kamaranın pelüş kaplamalı burun kısmında iki kişi yatabilmektedir. Sizi sarmalayacakmışçasına güzel kıvrımlara sahip yan duvarları olan bu kısım perdeyle diğer bölümden ayrılabilmektedir. Oturma grubunun bulunduğu orta bölgeye özel dolgu minderi ilave edildiğinde bu offshore tekneler iki kişinin daha yatabileceği bir yatağa sahip olur.

Kabindeki diğer etkileyici özellikler, Clarion AM/FM radyolu, MP3-Ipod çalarlı, bluetooth özellikli  müzik sistemi  ile uzaktan kumandalı kablolu bağlantıya hazır 61 ekran (24″) LED/LCD HD Televizyon ve Blu-ray disk çalardır. Ses-eğlence sisteminin hemen karşısında paslanmaz çelik bir evye, tezgaha entegre çöp kutusu ve buzdolabı ve çift çıkışlı USB şarj portu bulunur. Ortamın havasını değiştiren çok renkli LED kabin aydınlatması mevcuttur. Havalandırma fanına sahip WC kabininde bulunan klozetin kirli su deposu pompout özelliklidir.


HER ŞEY RAHATLIĞINIZ İÇİN

FAS³Tech offshore tekneler ışık geçiren tip plexiglas kabin kapısına sahiptir. Dört adet tavan heç penceresi de havadar ferah ve aydınlık bir kabin için daha fazla gün ışığının içeriyi aydınlatmasını sağlar. Mükemmel bir dinlenme alanı olan kabin, çok şık bir dekora sahiptir. Dilerseniz UltraLeather HP™ deri kaplı oturma grubunun ortasına kokteyl masasını yerleştirerek bir şeyler yiyip içebilir, dilerseniz uzanarak keyfinize bakabilirsiniz. En önde yer alan yatağın baş kısmında bir ayna yer alır. Ortam renklerine uygun dekoratif yastıklar konforunuzu artırır.


FORMULA OFFSHORE TEKNELER ÜST KALİTE!

Güvertede yer alan koltukların içleri su tutmayan DriFast® süngerlere sahiptir. Dikiş iplikleri yüksek dayanımlı ve solmayan Tenara®’dır. StarLite® XL marine tipi sentetik panellerden imal edilmiş koltuk konstrüksiyonunda ahşap parçalar yer almadığından koku, çürüme gibi olumsuz etkiler görülmez.


MOTOR KOMPARTMANINDA DETAYLI DONANIM

Elektrikli kumandayla kapağı yukarıya açılan tam donanımlı motor kabini yüksek performansa ilgisi olan herkesi etkileyecek niteliktedir. Standart ekipmanlar listesine bakıldığında motor kabini aydınlatma sistemi, benzin buharı dedektörü, aspiratörlü havalandırma sistemi, otomatik yangın söndürme sistemi, start ve genel kullanım akülerinden oluşan çiftli akü sistemiyle bunlara ait enerji seviye koruyucuları, otomatik sintine pompası, sintine yüksek su seviye alarmı gibi cihazların yer aldığı görülür. Formula offshore tekneler motorların tatlı suyla yıkanmasını sağlayan bir siteme de sahiptir. Mercury Racing K-planes® tablalar mevcuttur. Harici paslanmaz tie bar bulunur. Pervaneler dört yapraklı olup paslanmaz çeliktir. Sessiz moda alınabilen, parlak krom boru çıkışlı CORSA’s® eksoz sistemi bu seçkin ekipman paketini tamamlar. 

382 FAS³TECH — Formula’nın yüksek performans dalgasında olmak isteyenler için!