45 Yacht

özel yapım lüks yat Formula
Play Video

Ona Lüks Yat Demek Hafif Kalır...
45 Yacht'ta Lüks Yeniden Tanımlandı!

Övgüye değer özellikleriyle 45 Yacht, tasarımcı John Adams’ın eseridir. Çok seçkin bir lüks yat olup üretim teknolojisinde ulaşılan son durumun getirdiği avantajlarla üretilmektedir. Her yönden kusursuz bir işçilik örneğidir.  45 Yacht öyle bir yattır ki, üstünlüğünü her santimetre karesiyle farkettirir. En ince detaylara varıncaya kadar yalnızca en iyi ve özel malzemenin kullanıldığını her noktada görürsünüz. Öyle ki, Formula, 45 Yacht modeliyle lüksü adeta yeniden tanımlamaktadır.

Burun uzantısıyla 48 feet (14,68m) gelen, net 45 feet (13,72 m) boya sahip bu lüks yat 13 feet’lik (4,24 m) ene sahiptir. 45 Yacht suda gördüğünüz başka teknelere benzemez. 45 Yacht, mükemmelliğin ince zevklerle, üstünlüğün özgünlükle buluştuğu noktadır!
İstediğiniz rotaya yönelin! Bu spor yat ile size her yer yakın gelecektir…

45 Yacht’ı diğerlerinden ayıran özelliklerden biri de elektrikli bir sunroof’a sahip olmasıdır. Size eşsiz duygular yaşatacak bu lüks yat coupe tarzı şık hardtop tavana sahip olup hangi yöne baksanız harika manzaralar sunacaktır.Net bir görüş için ön cam tasarımına önem verilmiştir. Ön ve yanda görüşe engel olacak bir cam çerçevesi görmezsiniz. Bu tasarım endüstride ilk olarak Formula tarafından kullanılmış olup gözlerinizi alıkoyamadığınız harika manzaraları doyasıya izleyebilmenz amaçlanmıştır.