270 Xtreme Sport

su kayağı wkaesurf wakeboard teknes Formula XS 270

Özellikler
ÜSTÜN GÖVDE YAPISI ve ÜSTÜN DONANIM

350HP, 380HP ve 430 HP gücünde üç farklı V8 Volvo-Penta motor seçeneği olan Formula 270 Xtreme Sport, mükemmel performansıyla çok keyifli. Standart olarak elektrik kontrollü Wake WorX™ surf tablaları ve Zero Off® motor hız kontrol sistemi gibi üstün donanımlara sahip olan 270XS, 22°’lik derin V yapısıyla üstün bir manevra ve sürüş rahatlığı verir.
HERKESİN OLMAK İSTEDİĞİ YER

Arkadaşlarınız ve ailenizle ister spor amaçlı ister gezi amaçlı seyirlere çıkın, 270 XS geniş ve kullanışlı yapısı, ferah WC kabini, zemin altı ve koltuk içlerinde yer alan çok sayıdaki eşya saklama alanları, her alanda çift çıkışlı USB şarj portları gibi standart özelliklerin yanında onu farklı ve üstün kılan çok sayıda detaya sahiptir.


FORWARD-DRIVE AVANTAJI

Pervanenin gidiş yönüne konumlandırılmış olması yüzme platformu etrafında su içerisinde olanlar için ilave bir güvenlik unsuru. Ancak, XS serisinde Volvo-Penta’nın “Forward-Drive” kuyruklu makinesinin asıl kullanılma sebebi taknenin arkasısı suya bastırabilme kabiliyetidir. Böylelikle oluşan dalgalarla kolayca wakesurf yapılabilmektedir. Tekneyi ağırlaştıracak, su doldurma ve boşaltma işleriyle uğraşmazsınız!

Maximum Eğlence – Maximum Aile – Maximum Spor!
İşte Xtreme Sport Serisinden 270XS

Ailenizi ve arkadaşlarınızı bir araya getirmek üzere tasarlanmış bir XS serisi tekneye sahip olmak için şimdi en iyi zaman! Xtreme Sport Serisi Formula’larsu sporları ve su oyuncakları dendiğinde her an hazırdırlar. Çağımız teknolojisine uygun Volvo-Penta Forward’drive’a sahip motor sayesinde dalga oluşturmak 2-3 saniyelik bir iştir. Teknenin depolarına su basmak ve boşaltmak eskidendi. Ağırlaşıp hantallaşan bir tekne yerine çevik ve güçlü bir Formula XS! Yer kaplayan su depoları yerine teknenizde su kayaklarınızı, wakesurf’lerinizi, deniz oyucaklarınızı ve eşyalarınızı rahatça yerleştirmek için bolca alan vardır.


GERÇEK "İKİSİ BİR ARADA"

Su sporları ve günlük gezi teknesi… Neden Formula XS varken iki amaç için farklı tekneler düşünmek zorunda kalasınız? Muhteşem XS grafiklere ve çarpıcı renklere sahip 270 XS size istediğinizi tam olarak verir. Baş kısmında gizli plaj merdiveninden, arkada yer alan tam boy güneşlenme locasına, ekstra büyük yüzme platformu ve Samson su sporları kemerinden kapsamlı spor donanım paketine kadar her şey sizin için. XS herkesin başını döndürecek!

 

Derin V-yapılı gövde dalgaları keserek rahat ve akıcı bir seyir sağlar. Daha fazla konfor için burun koltuk grubunda yukarı katlanıp yerine indirilebilen kolçaklar mevcuttur. Dolgu minderleri sayesinde ön oturma grubu keyifli bir güneşlenme locasına dönüşür. XS 270 seyretmek için değil, yaşamak için! Çok çalıştınız ve şimdi de doyasıya eğlenmenin vaktidir!  270 XS ile kendinizi gösterin!