Yacht

FORMULA'nın Premier Performans Yatı

Eğer hep “kendinize özel” bir yat sahibi olmayı hayal ettiyseniz, FORMULA’yla rüyalarınızı gerçeğe dönüştürme zamanı gelmiş demektir. Formula Boats. ileri derecede özelleştirebilen 45 Yacht ile size “kendinize özel” bir yat sahibi olma imkanı sunuyor. Zevkiniz doğrultusunda yapacağınız seçimlerle karakterinizi yansıtacak şık, konforlu 45 Yacht sizin için özel üretilecektir.

Formula’nın özel yapım performans yatları, üst kalite dekorlar ve ekipmanlar arasından yapılacak seçimle tekne sahiplerinin kendilerini ifade etmelerine imkan sağlar. 45 Yacht size bunun da ötesinde “FORMULA FARKI”nı yaşama fırsatı verir. Bu fark, yüksek kaliteli malzemeyi kusursuz bir işçilikle birleştirerek yenilikçi bir tasarımla mükemmeli elde etme tutkumuzda yatmaktadır. Bu fark müşterilerimize olan bağlılığımızın sonucudur.

Formula Boats, “size özel” üretilen yat modelleriyle her gün hayalleri gerçeğe dönüştürmektedir. “Kendi yatımı inşa edeceğim” demişseniz, biliniz ki, Formula ekibi  bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmeye hazırdır. Zira, Formula’da önemli olan siz, seçimleriniz ve hayallerinizin gerçekleşmesidir.

ÖZELLİKLER ve EKLENEBİLİR OPSİYONLAR

Formula’nın prestijli 45 Yacht’ına sahip olmaya karar verdiğiniz andan itibaren hayatınızın denizler üzerinde geçecek en iyi anlarını yaşamayı garanti altına aldınız demektir. Formula akıllıca düşünülmüş çok yönlü tasarımıyla en sevdiğiniz özellikleri etkileyici bir tarzda bir araya getirir. Bu yat bu geleneğin en güzel örneğni sunar. Kontrast renklere ve dokulara sahip çift kişilik fonksiyonel kumanda koltuğu, iskele taraftaki geniş koltuk ile arkada U-düzen oturma grubu ve üst güvertede buruna kadar emniyetle ulaşmanızı sağlayan orta yürüme yolu hemen dikkatinizi çekecek özeliklerdir. Sizi serinletecek ve atıştırmalıklar hazırlamanızı sağlayacak wetbar her an elinizin altındadır. Masalar alçaltıldığında üzerlerine gelen dolgu minderleriyle güneşlenme alanınız genişler. Uzandığınız her noktada çok sayıda paslanmaz çelik bardaklık mevcuttur. Bunun gibi özellikler Formula’nın performans yatları ve yüksek performanslı tekneler içinde marin tasarım alanında en öndeki yerini korumasını sağlayan önemli ayrıntılardır.

45 Yacht - Beklentilerinizin Ötesinde

45 Yacht’ın yeni tasarlanmış coupe tipi arkaya doğru şık, zarif hatlarla uzanan hardtop tavanı elektrikli rulo güneşlik SureShade™ opsiyonuyla gerektiğinde daha fazla gölge alan sunabilen bir yat olma özelliğini taşır. Cam kokpit bölmesiyle kabin konforu güverteye taşırken, klimalı ortamda lüks Ultraleather® deri kaplı koltuklarınızdan baktığınızda sahip olduğunuz eşsiz panorama görsel keyfinizi en üst seviyeye taşıyacaktır.

FormulaFlex™ ile gövde grafik tiplerini, grafik içindeki ana ve aksan renklerini zevkinize göre seçebilirsiniz. Ayrıca koltuklarınızın deri renk ve desenlerini, fitil renklerini, döşeme rengini, perdeleri, yastık kılıfları ve yatak örtülerine kadar bir çok özellik için seçim size bırakılmaktadır. MyWay™ opsiyonu ise sizi tasarımcı koltuğuna oturtarak tamamen zevkiniz doğrultusunda Pantone® üzerindeki adeta sonsuz renk seçeneğiyle dizaynlarınızı oluşturmanızı sağlar. Sahip olduğunuz Formula yat ile arabanızın aynı renkte mi olmasını isterdiniz? Yoksa, bu yat için sevdiğinizin gözlerinin rengini mi tercih ederdiniz? Belki de tuttuğunuz takımın renklerinden oluşan bir kombinasyona sahip olmak hoşunuza gidecektir… FormulaFlex MyWay ile tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllıca Düşünülmüş Ayrıntılar

Kumanda paneli için yeni sunulan Dark Woodgrain(koyu ahşap desen) veya Charcoal Woodgrain(kömür siyahı ahşap desen) renkler son derece şık bir görünüm vermektedirler. Opsiyonlar arasında yer alan çift Raymarine gS165 chartplotter navigasyon cihazı seçildiğinde en iyi uyumu elde etmek üzere “Liquid Black” – Likit Siyah kumanda paneli seçilir. Standart Bluetooth özellikli ve Mavi LED aydınlatmalı JL hoparlörlere sahip ses siteminden sevdiğiniz parçaları kablosuz bağlantıyla dinleyebilirsiniz. Formula yatlarında cihazlarınızın şarjı için endişelenmenize gerek yoktur. Çok sayıda USB bağlantı portu ile mobil cihazlarınız daima tam şarjlı kalır.

45 Yacht’ın kabini yaptığınız seçimler sayesinde mükemmel bir şekilde kişisel zevkinizi yansıtır. Mobilyalar için farklı ahşap desen ve renkler, orijinal Dupont Corian tezgahlar, çekici zemin yüzeyleri, lüks Ultraleather™ deri döşemeler ve çeşit çeşit özenle seçilmiş uyumlu kumaş seçenekleri…Tarzınızı sunulan örneklerle mükemmel şekilde yansıtabildiğiniz gibi, FormulaFlex ile bu seçeneklerin de ötesinde özelleştirme yapabilmek mümkündür.Aydınlatmalı bir vitrine de sahip son derece şık ve geniş yat mutfağı, hafif atıştırmalıklardan gurme yemeklerine kadar her türlü hazırlık yapmanız için tasarlanmıştır. U oturma grubu ve iki adet yerlerine kaldırılabilen özel taburenin ortasına özel bir ahşap masa gelmektedir. Master kamarada ortada, yanları açık, vücudunuza göre şekil alan özel hafızalı süngerli Queen size (150x200cm) yatak yer alır. Master kamara, duş kısmı ayrı olan özel bir WC kabinine sahiptir. Arkada yer alan misafir kamarasında ise makyaj masası, duş ve klozeti olan bir WC kabini daha bulunur. Burada yer alan iki ayrı yatak istendiğinde Queen size yatak boyutuna ulaşır.

Bu Yat Herkes İçin Değil, Sizin İçin!

Herkese yönelik yat ve tekne üretmediğimiz doğrudur! Formula’da bizler “yalnızca size özel” üretim yapmaktayız. Bu sebeple sizinkiyle aynı olan bir Formula’ya denk gelmeniz son derece düşük bir olasılıktır. Zira sahip olduğunuz yat tamamen seçimleriniz doğrultusunda, kişiliğinizi yansıtacak şekilde “size özel” üretilir. Sizi diğer tekne sahiplerinden ayıran ve Formula’nızı daha da değerli kılan şey işte budur.

Formula…Sonsuza kadar hatırlanacak anlar için olmak istediğiniz yer…

'EN İYİ KALİTE' KONUSUNDA FORMULA'YA GÜVENEBİLİRSİNİZ

Kuruluşundan bu yana 60 yılı aşkın bir süreyi geride bırakan FORMULA tekne ve yat tasarım sanatını sürekli geliştirerek ulaşılan son noktayı 45Yacht’ta göstermiştir. FORMULA ürünlerinden beklenen yüksek standartların ötesine geçebilmek amacıyla en yüksek kalitedeki malzemeler titiz bir işçilikle birleştirilerek mükemmel yüzeyler elde edilir. Formula, sürekli olarak güzellikleri yanı sıra, performanslarıyla da nefes kesen yenilikçi tasarımlar ortaya koymaya devam etmektedir.

Mükemmelliğe ulaşma çabamızı sadece özel yapım yat ve teknelerimizde değil, Formula Boats ile yaptığınız her etkileşimde görürsünüz. Bir Formula sahibi olmanın avantajlarını yıllar boyu en iyi şekilde yaşamanız için servis hizmet kalitesinin büyük önem taşıdığını biliyoruz. Bu sebeple tekneniz size teslim edildikten sonra da bölge bayileri ve yetkili servis merkezlerindeki usta teknisyenler ihtiyacınız olan her an size hizmet vermek üzere hazırdırlar.

FORMULA BOATS-UTING'İ ARAYIN

Performans yatlarıyla ilgileniyor ve sıradan bir tekne istemiyorsanız, kişiliğinizi ve tercihlerinizi yansıtan “kendi yatınızı” oluşturmak üzere Formula Boats-Uting ile iletişime geçin. Formula olarak bizler, özel yaptırdığınız yatınızda istediğiniz her şeye sahip olamayacağınızı söylemeyiz, Formula yatta her şeye sahip olabileceğinizi gösteririz.

En iyisinden başka bir şeye razı olmayın, zira Formula en iyisini sunuyor. Bulabileceğiniz en iyi performans yatına sahip olmak ve bakımını yıllarca üstlenecek servis merkezi varken, size sadece denizler üzerinde aileniz ve arkadaşlarınızla mutlu anların tadını çıkartmak kalıyorken başka arayışlara girmeye ve beklemeye gerek yok. İyisi mi, siz bizimle hemen iletişime geçin!